Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Goldfinger »

Gdyby wiedzieli to wizowi, że planują dłuższą przerwę, zostalibyśmy o tym wcześniej poinformowani na wieściach, jak sądzę. Jeśli nie ma informacji, a przerwa się przedłuża oznacza to, ze coś się spierniczyło/nowa zmiana, wysypała pół systemu i inne tego typu wesołe rzeczy.

Doświadczenie mówi, że lepiej iść spać, niźli sprawdzać logon co 5 minut. A rano powinna być, albo działająca arka, albo konkretne wieści, co, jak , dlaczego i na jak długo.
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gwadi »

ja nigdy nie sypiam :)

dobra, jedziem dalej z pytaniami: czy mam zgłaszać błąd, jeśli coś jest napisane nie po polsku? Mnie to razi, nawet jak brak przecinka, a to wcale nie są jedyne błędy błędy językowe, jakie można spotkać na Arkadii. To żadna wielka sprawa, ale pedant ze mnie, cóż.
Awatar użytkownika
Asztarte
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2009 06:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Asztarte »

Tak, najlepiej zglosic blad w danym obiekcie/lokacji. Najlepiej dolaczajac propozycje poprawy. Jak komus bedzie sie nudzic, lub bedzie mial wolna chwile, to poprawi. Zazwyczaj takie bledy nie sa traktowane priorytetowo, ale sa poprawiane i chwala czarodziejom za to.
Z doswiadczenia wiem, ze zglaszanie bledu w kazdej lokacji traktu na zasadzie: bo gramatycznie mozna byloby to lepiej ujac - nie dostaja odzewu.
Harac o Arkadii:: i w sumie jest pewien problem z takimi grami ... ludzie wkreceni tak jak ty
Gospo
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2010 11:01
Lokalizacja: Prypeć

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gospo »

Mam mały problem i nie wiem gdzie mam napisać :oops:
Chodzi o to że źle odmieniłem swój nick w grze i teraz nie wiem jakiej komendy użyć na elementarzu by móc od nowa odmienić nick.Czas się kończy zostało jakieś 20 godzin! HELP! :cry:
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Jak ogladniesz elementarz, to na pewno jest tam wyraznie pokazane, jak poprawic odmiane.

Kod: Zaznacz cały

ob elementarz

;)
Gospo
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2010 11:01
Lokalizacja: Prypeć

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gospo »

"W tym celu skorzystaj w komendy 'popraw odmiane' ."

Pisałem już:
popraw odmiane
'popraw odmiane
'popraw odmiane'
"popraw odmiane'
"popraw odmiane"
'popraw odmiane"
poprawiam odmiane

I NIC!
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Najczesciej "niemoc" podczas prob wklepywania komend zalezy wlasnie od niedokladnego przeczytania pomocy do danej rzeczy. Jesli jednak z nieznanych przyczyn komenda nie dziala (zakladajac, ze to co przedstawiles jest poprawne), to zglos blad w elementarzu i ladnie opisz co i jak.

Ja na Twoim miejscu mimo wszystko mocno bym jeszcze sie przyjrzal, czego ode mnie ten elementarz chce ;)
Gospo
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2010 11:01
Lokalizacja: Prypeć

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gospo »

Napewno nie wpisałem dobrze komendy,ale jej nie znam...Nie może mi ktoś po prostu napisać jaka to komenda?!?
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Goldfinger »

Może popraw odmiane imienia?
Awatar użytkownika
Cromal
Posty: 13
Rejestracja: 29 gru 2009 17:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Cromal »

> popraw odmiane

Mianownik: cromal
Dopelniacz: cromala
Celownik: cromalowi
Biernik: cromala
Narzednik: cromalem
Miejscownik: cromalu
Czy chcesz poprawic odmiane swojego imienia[t/n]:

Dziala.

"Dzieki elementarzowi, podczas pierwszych dwudziestu czterech godzin gry jestes w stanie poprawic odmiane wlasnego imienia."
Jak stara masz postac ?
Przed amnezją zwany Bierdolem.
Zablokowany