Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Edian
Posty: 12
Rejestracja: 24 cze 2009 16:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edian »

Czy, żeby dostać etat trzeba być w jakimś stowarzyszeniu? Jeśli nie to w jaki sposób można go dostać?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Trzeba.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Mahzar
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009 16:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahzar »

Jeszcze jedno pytanko: jak potwierdzić słowa "Czy przyznajesz się do swojego pochodzenia" przy dochodzeniu do pochodzeniówki Tir Tochair? Próbowałem już chyba wszystkiego, "kiwnij glowa", "potwierdź słowa Hanoca" etc.

Pozdrawiam
Tararni
Posty: 49
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Tararni »

ja bym strzelal "przyznaj sie".
Szukasz nowego nalogu?
Spróbuj tego
Husaar
Posty: 13
Rejestracja: 14 cze 2009 22:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Husaar »

witam
udało mi się wytrenować wszystko z zawodu aj milicjant bretoński, czy coś dzięki temu dostane (emoty jakiś przedmiot?)?
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Yalom »

Cukierka.

A tak na poważnie to jeśli zawód nie ma emotów, to możesz napisać i zgłosić pomysł w Banku Opisów. Procent wytrenowania zawodów (poza siłą) nie daje żadnych różnic. A itemy są tylko gildiowe/klubowe.
Mahzar
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009 16:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahzar »

Albo jestem n00bem, albo kretynem, ale zadam to pytanie: Czy siedziba Ochotniczych Hufców jest mieście Mahakam? Jeśli tak to jestem ślepy chyba. :P
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ulik »

Nie ma miasta Mahakam. Siedziba OHM jest w jednej z twierdz masywu mahakamskiego. :)
Mahzar
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2009 16:11

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Mahzar »

No, chodzi mi o to miasto pod górą Carbon, czy jakoś tak. No ale dzięki, poszukam jeszcze. :>
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Saggiga »

W mieście "Pod Górą Carbon" mają swoją siedzibę dwie byłe rasówki, ty mój pieszczochu - krasnoludy mahakamu i stowarzyszenie gnomich wynalazców czyli SGW. OHM ma swoją siedzibę w Craag Ros mapa jest tu: http://www.mudy.republika.pl/Arka/index.swf
Tam u u dowódcy napisz podanie (czy złóż podanie, nie pamiętam). Śpiesz się bo dowódca hufca pewnie już z niecierpliwością przebiera nogami nie mogąc się ciebie doczekać.

PS.
I trochę więcej wiary w siebie. Nie jesteś żadnym debilem ani noobem. Nie jesteś gorszy od tych b..ów odpowiedzialnych tam za przyjmowanie. Co prawda cię nie przyjmą, co najwyżej dadzą ci jakąś mission impossible np. zmapować Drachenfels i przeprowadzić wywiad z mieszkańcami, ale gorszy nie jesteś.
Zablokowany