Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Melissa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Melissa »

Witajcie. Wiem, że to nieetyczne, nieerpegowe i tak dalej, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co trzeba zrobić, by otworzyć wrota do Val'Kare? Jak dotąd nie wpadłam na właściwą komendę... ratujta, ludzie, proszę ja Was uprzejmie.
Awatar użytkownika
Ovidus
Posty: 104
Rejestracja: 16 mar 2009 12:17

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Ovidus »

Ktos siedzial i myslal nad takimi pieknymi opisami, a Tobie nawet sie ich czytac nie chce. Moge podpowiedziec tylko ze w jedna strone (do srodka) jest inna komenda niz w druga strone.

PS Moze chociaz jakies okienko zauwazasz?
"Nie ma nic pewniejszego w świecie od błyszczącego złota i zdrady elfów."
Melissa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Melissa »

Ovidus pisze:Ktos siedzial i myslal nad takimi pieknymi opisami, a Tobie nawet sie ich czytac nie chce. Moge podpowiedziec tylko ze w jedna strone (do srodka) jest inna komenda niz w druga strone.

PS Moze chociaz jakies okienko zauwazasz?

Ależ naturalnie. Okienko jest, próbuję do niego wołać, krzyczeć i obrzucać kamieniami. Wiem też, że w jakiś sposób trzeba poprosić głosowo o otwarcie bramy. Wiem też, jak wygląda płaskorzeźba przed wejściem. Lubię czytać opisy arkadyjskich lokacji.
Awatar użytkownika
Akko
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2009 15:43

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Akko »

A próbowałaś wrzeszczeć w to okienko? Może maja problemy ze słuchem.
Please allow me to introduce myself
Im a man of wealth and taste
Ive been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith
Melissa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Melissa »

Ovidus pisze:Ktos siedzial i myslal nad takimi pieknymi opisami, a Tobie nawet sie ich czytac nie chce. Moge podpowiedziec tylko ze w jedna strone (do srodka) jest inna komenda niz w druga strone.

PS Moze chociaz jakies okienko zauwazasz?

Ależ naturalnie. Okienko jest, próbuję do niego wołać, krzyczeć i obrzucać kamieniami. Wiem też, że w jakiś sposób trzeba poprosić głosowo o otwarcie bramy. Wiem też, jak wygląda płaskorzeźba przed wejściem. Lubię czytać opisy arkadyjskich lokacji.
Akko pisze:A próbowałaś wrzeszczeć w to okienko? Może maja problemy ze słuchem.


Chyba strażniczki mają za dużo piachu w uszach :) dziękuję serdecznie, bo zwątpiłam, czy moje poszukiwania idealnej komendy idą w dobrą stronę.
Hunor
Posty: 14
Rejestracja: 08 maja 2009 17:06

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunor »

Witam.
Wiadomo moze mniej wiecej na jakim etapie historii znajduje sie arkadyjskie Imperium?
W podreczniku do Warhammera Dwarfs:Stone&Steel ostatnie wydarzenia sa datowane na 2510 rok po powstaniu Imperium Sigmara.
Awatar użytkownika
Daerlet
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2009 16:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Daerlet »

Witam serdecznie wszystkich na forum, bo to mój pierwszy raz ;)
Pytanie mam następujące - Jak na arkadii powinno się traktować śmierć ? Macie jakieś w miarę erpegowe i klimatyczne sposoby ustosunkowywanie się do niej ?
Jak dotąd widziałem już opcje po tytułem - "ej, dobra, jak zginiesz, to czekaj a mnie w tawernie", albo też (po zabiciu mnie ;) ) "Ej, nie wiedziałem, ze jesteś taki slaby !" (postać po zabiciu mnie udała się do tawerny, w której prawdopodobne było mnie zobaczyć )
Dziwić się czyjemuś zmartwychwstaniu ? Ignorować ten temat ? Mówić coś stylu "Nie pamiętam, co wtedy zaszło...Ale zdawało mi się, ze poważnie Cie (Ew. mnie ) ranili..."
Czekam na propozycje, ewentualnie informacje o utartych już zwyczajach
"Jak ktoś ma w ręku młotek, to wszędzie widzi gwoździe"
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Enefghar »

Ech... Brama w Val'Kare... :)



Co do śmierci to odnosic sie do niej mozna przeroznie. Przerozniscie. Krasie mowia ze byli u swoich przodkow na piwie, szyszki ze odwiedzily lesnia pania. Czasem sie mowi, ze ktos kogos solidnie poturbowal czy tez okradl. A to tylko nieliczne z "podejsc".
A teksty ktore zaprezentowales pokazuja ta brzydsza - mechaniczna strone arkadii...
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terenes »

Hunor pisze:Witam.
Wiadomo moze mniej wiecej na jakim etapie historii znajduje sie arkadyjskie Imperium?
W podreczniku do Warhammera Dwarfs:Stone&Steel ostatnie wydarzenia sa datowane na 2510 rok po powstaniu Imperium Sigmara.
Biorac pod uwage ze sam Warhammer tez jest wewnetrznie niespojny
(1 edycja wfrp, 2 edycja wfrp i poszczegolne wfb) ciezko ustalic konkretna
date. Napewno jest po koronacji Karla Franza I (wg jednych zrodel 2492 wg
innych 2502) a przed zniszczeniem zamku Drachenfelsa (bo ten stoi jak widac)
w 2502.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Re: up.

Gott erhalte Franz den Kaiser!

(przepraszam, nie mogłem sie powstrzymać)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany