Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Homerofe »

Oznaczac moze kolejna kretynska tajemnice MUDa, ktora istnieje tylko po to zeby rodzic frustracje i bulwersy, kolejna cudowna rzecz do kompletu kretynskich komend.

Jak dla mnie to te komunikaty sa randomowym tekstem po szukaniu. Spasionemu zielarzowi tez sie rozne wyswietlaly, zawodom ze spostem podobnie, ale jak juz wiemy spost nie ma wplywu na zielarstwo bla bla bla

przejdz po bialych plytkach i zadeklaruj swoje pochodzenie wrzeszac w okienko i szarpiac za sznureczek :?
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Denea »

re Anisim:

Moze oznaczac co moze oznaczac...
[wyedytowane]
Chociaz prawde mowiac to nie wiem co bylo niby niezgodnego z regulaminem :P
To jakby napisac ze z Novigradu do Oxenfurtu trzeba isc na wschod :P
Ostatnio zmieniony 11 sty 2011 21:01 przez Denea, łącznie zmieniany 1 raz.
Ble... Ble? Ble!
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pier »

Uprzejmie proszę poprzedników o nie pisanie takich informacji. O ile się nie mylę jest to niezgodne z regulaminem :twisted: Jeśli ktoś chce się dzielić taką wiedzą to prv. Doradzałbym wyedytować wypowiedź.

Re up:
Nie jestem pewien jak to brzmi w regulaminie, spradz jak masz ochote. No nie żartuj sobie, to zupełnie co innego niż powiedzieć, że Oxenfurt jest na wschodzie. Nie nalegałem, tylko prosiłem, niektórym nie chce się zgłębiać takiej wiedzy, bo komenda zabij jest prostsza w obsłudze :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 12 sty 2011 06:09 przez Pier, łącznie zmieniany 1 raz.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Re Anisim:
Sprawdz te same komendy w lesie i dla przykladu na moscie w nuln ... bedziesz mial odpowiedz na swoje pytanie :)

Pozdro.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Silverin
Posty: 12
Rejestracja: 13 sty 2011 10:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Silverin »

Dmęwbobry,

Ponieważ nie ma takiego tematu, tutaj się przywitam (ponownie ;)), powrót do gry po 5 latach przerwy... albo coś koło tego...

I od razu mam pytanie ad topic. Były kiedyś bardzo fajne configi i automapa do zMUDa, autorstwa niejakiego Sniegova. Jego strona/y zamknięte i nie klepajet, a nijak tego znaleźć inaczej nie mogę. Dysponuje ktoś może? Automapa to automapa, a config zawierał masę gotowych aliasów i - co ważniejsze - nadawał kierunkom, ranom itp - kolorki.
Odpowiedź "sam se zrób" odrzucam jako niezorganizowaną, albowiem nie umiem.

Z góry dzięki za pomoc :)
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Dzień dobry,

mam proste - tak mi się wydaje - pytanie. Możliwe, a nawet pewne, że ktoś je kiedyś zadał. Opcja 'szukaj' nie pomogła mi w tej kwestii, tak więc przejdę do rzeczy najważniejszej: 'Jak wyłączyć - jeżeli jest taka możliwość - opis pochodzenia i/lub stowarzyszenia z wyników polecenia 'kto' ?'.

Z góry dzięki za pomoc :)
Dhoogrin
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2010 23:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhoogrin »

Chodzi o polecenie 'kto k'?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Nie. O to, aby przy przedstawianiu się jak i po wpisaniu przez kogokolwiek w grze polecenia 'kto' wyświetlane było tylko 'Xewan, krasnolud'.
Kilhrom
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2010 18:13

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kilhrom »

Dolaczam sie do prosby Silverina. Skrypty Sniegova, Mandreka bede wdzieczny :)
Bodwar
Posty: 17
Rejestracja: 05 lip 2010 18:26

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bodwar »

Xewan: Mozesz sobie wygagowac to, na zasadzie imie, <gag,> rasa. Standardowo nie ma takiej opcji.

Co do skryptow sniegova, powinienem miec gdzies na dysku, sadze ze Pan sniegov nie bedzie mial nic przeciwko skoro wisialo jakis czas na jego strone. Chetnych prosze o podeslanie maila na PM.
Zablokowany