Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aphazel »

Iiiiitam, mogłem się gniotkowi zrewanżować dnem za dno. :mrgreen:

A twórczość adekwatna do miejsca.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Brygu »

Trochę dni minęło odkąd sprzęty poznikały, jak Rafgart pisał, "napisać list i czekać" tak zrobiłem. Ale jakoś nic nie odzyskałem. Komuś przywrócili graty?
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Wieść gminna niesie, że co najmniej kilka osób odzyskało co straciło.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Brygu »

Kurde no bo zapomniałem ten numer komórkowy, na który elitarki wysyłają smsa do wizów jak trzeba coś załatwić... No i lipa...
No nic, poczekam jeszcze.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Molu »

Brygu pisze:Kurde no bo zapomniałem ten numer komórkowy, na który elitarki wysyłają smsa do wizów jak trzeba coś załatwić... No i lipa...
No nic, poczekam jeszcze.
Wysylam nr Rafgarta na priv.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Brygu »

Hmm tego nie znam, ja miałem jakiś inny. Darmowe sobie ustawiłem na niego, bo nie mogłem się później wypłacić.
Dhoogrin
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2010 23:51

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhoogrin »

Da się jakoś sprecyzowac komendę 'przejrzyj', żeby przejrzeć towary konkretnej osoby? Bo nie wiem, co można zdziałać, jak dwie osoby sprzedają coś na jednej lokacji, albo jak jest lokacja z kupcem i z tablicą naraz.. :|
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Zdaje się, że nie da się przeglądać towarów danej osoby komendą (zawsze możesz zgłosić pomysł, ale jest mało takich problematycznych lokacji w sumie).

Na pewno możesz próbować przeglądać tematycznie, jeśli wiesz, czego szukasz, np przejrzyj miecze czy coś.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Witam. Wiem jak stać się wyznawcą Ranalda w aspekcie boga łotrzyków ale interesuje mnie ten drugi aspekt. Próbowałem pytać NPCa posiadającego potrzebną mi rzecz o różne rzeczy, wykonywać rozmaite komendy w danej lokacji (i okolicznych), ale nic sensownego nie udało mi się uzyskać. Jestem w kropce. Czy ktoś może mi poradzić, co mogę zrobić?

Z góry dziekuję za podpowiedzi. Jeśli jednak miałyby one popsuć zabawę to może być na priv (ja już chyba wyczerpałem możliwość czerpania przyjemności w tym zakresie :oops: ).
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Jak chcesz być złodziejem, musisz ukraść,
a jak oszustem - oszukać. Proste :)
Zablokowany