relacje spoleczne - praca

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Vicorin »

re up. Na takie pytania to indywidualnie w gabinecie :)
Awatar użytkownika
Amane
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2010 13:01
Lokalizacja: KrK/LPL

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Amane »

Vicorin pisze:re up. Na takie pytania to indywidualnie w gabinecie :)
no raczej odpowiedz na te pytania nie jest specjalna tajemnia i latwo do niej dojsc samemu nie trzeba one on one w gabinecie na kozetce ; )
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Vicorin »

Dojście dojściem, a rozwiązanie rozwiązaniem... ;)
Awatar użytkownika
Amane
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2010 13:01
Lokalizacja: KrK/LPL

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Amane »

Vicorin pisze:Dojście dojściem, a rozwiązanie rozwiązaniem... ;)
rozwiazanie jest jeszcze prostsze ; P tak jak z kazdym nalogiem ; ))
Gość

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Gość »

Jacq:
co do wyników ankiet - ile osób wypełniło?
Wyniki interesujące, to jestem ciekaw wielkości próby.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Yergo »

Odpowiem za Jacka, ze 150, bo juz o to tez pytalem. Spora reprezentacja moim zdaniem jak na to, dosc hermetyczne, srodowisko.

A powod dla ktorego graja? Podejrzewam, ze wiekszosci osob zostala arka pokazana (i tylko niektorzy ja sami znalezli) przez znajomych. Poznawali ja od strony opisow (sadzac po stazu wiekszosc z ankietowanych zaczynali w czasach, w ktorych przekazanie skryptow nie bylo tak latwe, a gralo sie w kawiarenkach) i tym zafascynowani brneli dalej, rozwijajac znajomosci na pocztach, w tawernach i owczesnych rasowkach. I zarazali sie spoleczenstwem i dla tego spoleczenstwa grali/graja.

Czlowiek gra wtedy, kiedy gra spelnia kilka warunkow: oferuje interesujacy swiat, pewne trwale nagrody wraz ze zdobywaniem doswiadczenia, interesujace srodowisko graczy (w pewnym stopniu zaspokaja potrzeby udzielania sie w spoleczenstwie) i w wypadku gier skoncznych - kilka alternatywnych sciezek do zakonczenia; w wypadku gier nieskonczonych, nieskonczone mozliwosc ewolucji i systemu nagradzania. W wypadku arki chyba caly ciezar opiera sie mimo wszystko na spoleczenstwie graczy, bo jedynymi "trwalymi" nagrodami sa tatuaze, kolczyki i umy - gdzie na zawodzie wlasciwie system nagrod sie konczy.
Rork

Re: relacje spoleczne - praca

Post autor: Rork »

Jest jeszcze system obszarowego zdobywania reputacji. Ja np zmaksowałem ten w Ubers
ODPOWIEDZ