Problemy techniczne

Forum wieści z Arkadii.
Momo
Posty: 45
Rejestracja: 28 cze 2009 08:42

Problemy techniczne

Post autor: Momo »

Kolejne pytanie do administracji...

Czy ciezko napisac skrypt ktory wylacza arkadie w momencie padu lacza? (na przyklad sprawdzane sa pingi do paru zewnetrznych serwerow - jak nie odpowiadaja, to arkadia jest wylaczana)
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Problemy techniczne

Post autor: Buluar »

Momo idz pisac prace mgr, a nie plodzisz jakies durnowate watkonotki!

Pozdro!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Momo
Posty: 45
Rejestracja: 28 cze 2009 08:42

Re: Problemy techniczne

Post autor: Momo »

Dlaczego durnowate? Problem istnieje i nie jest taki maly. Zapytaj na przyklad gracza na b.doswie ktory padl.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Problemy techniczne

Post autor: Buluar »

a odrobiles juz doswa?;-)
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Tyg

Re: Problemy techniczne

Post autor: Tyg »

Odnośnie problemów m.in. z woreczkami Yarrid napisał:
Osoby, które ze względu na dużą wartość ziół zdecydują się na cofkę powinny napisać w tej sprawie do MG.
i
Odzyskanie ich jest bardzo kłopotliwe, bo wymaga cofnięcia postaci do stanu z nocy poprzedniej (z środy na czwartek).



Bezpośrednio przed apokalipsą poświęciłem dużo czasu zdobywając doświadczenie (exp) dla postaci, co dało bardzo wymierne efekty. Oczywiście po apokalipsie z 5 woreczków wartościowych zioł została mi jedna komosa.

Teraz mam wybór: albo zioła albo kilka godzin expa "do tyłu". Czy można rozważyć inne rozwiązania? Naprzykład przywrócenie/dodanie samych ziół po uprzednim zweryfikowaniu ich poprzedniej ilości?
(żeby zapobiedz "przekrętom")
ODPOWIEDZ