Skrypty

Forum wieści z Arkadii.
Kosh
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2009 09:33

Re: Skrypty

Post autor: Kosh »

Co tam się ograniczać trigi dodać:
Opcje:
Zabij elfa: T

xxx xxx elf przybywa - zabij elfa;zabij elfa

sp
xxx xxx elf - zabij elfa;zabij elfa

*nagle*elf*pojawia*sie - zabij elfa;zabij elfa

itd ^^
Aa właśnie elfki też ? Jak sadzicie ?
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Skrypty

Post autor: Huggus »

tak, wtedy masz bind: zabij samice elfa
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Skrypty

Post autor: Molu »

Huggus pisze:tak, wtedy masz bind: zabij samice elfa
Ponoc ta komenda dziala tez na samce...
Jakis blad muda - nie rozroznia... :roll:
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 105
Rejestracja: 12 lut 2009 21:37
Lokalizacja: Krk

Re: Skrypty

Post autor: Aida »

Ghaz ma zabij elfa pod enter :P

tylko ma rozroznienie na TW bo to pszyjaciele <3
Come over to the Dark Side!
We have candy..
Awatar użytkownika
Grumsh
Posty: 29
Rejestracja: 09 mar 2009 14:02
Lokalizacja: Wawa/Lublin/Lubartów/Remote

Re: Skrypty

Post autor: Grumsh »

Elfy nie maja samców!
Wszystko idzie, wszystko powraca i wiecznie toczy się koło bytu,
wszystko zmienia, wszystko zakwita i wiecznie rok bytu bieży.

Nietzche
Atan
Posty: 40
Rejestracja: 02 sty 2010 00:43

Re: Skrypty

Post autor: Atan »

Przejrzalem temat i przyznam ze moje zdziwienie jest ogromne.
Kompletnie nie rozumiem watpliwosci w interpretacji zapisow regulaminu, ale i nie rozumiem, ktora zasade zlamal gracz wspierajacy nieszczesnego zakonnika z przykladu skoro wspieral z palca a nie trigiem.
A jednak zdaniem administracji
Rafgart pisze:... zlamal.
Gram juz czas jakis, i reguly byly dla mnie zawsze jasne: jesli moja postac wykonuje jakiekolwiek czynnosci bez mojego udzialu na zasadzie reakcji na informacje otrzymane z muda to jest to zlamanie zasad.
Oczywiscie mozna nadac rozne wagi roznym wykroczeniom, zbieranie monet z cial jest mniejszym wykroczeniem niz atopogon, ale to juz szczegoly.

To samo dotyczy porownan, jesli program porownuje cechy, binduje najslabszego, i ja decyduje czy zaatakowac czy nie, to pkt 8 nie zostal naruszony - no ale to moje zdanie.

I druga rzecz:
zastanawiam sie jaki sens ma interpretowanie / a moim zdaniem nadinerpretowanie / zapisow regulaminu w tajemnicy przed tymi, ktorzy maja go przestrzegac.
Jesli Zasady nie sa czytane przez administacje 'wprost' - a nie sa, swiadczy o tym odpowiedz Rafgarta cytowana powyzej, to spodziewalbym sie calego stada wyjasnien wlasnie w takim temacie jak ten.
Ale coz, ostatnio gdzies znalazlem wypowiedz o schylkowym etapie Arkadii, moze to i prawda, a szkoda, szkoda.
pulkownik Jurgen von Krall zwany Gryfem
Alve
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2010 00:34

Re: Skrypty

Post autor: Alve »

Sorry mowie z gory: nie przeczytalem poprzednich 10 stron:/

anywayz: czy kto ma i moglby wyslac mi ( greenapple105@gmail.com ) licznik zabitych? byl tutaj http://archiwum.twoj.net/index.php?showtopic=5135 ale link nie dziala a nie bede szukal skryptu w 300 stronach forum
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Skrypty

Post autor: Sirius »

http://twoj.net/viewtopic.php?f=69&t=19 ... 5778470574

To ten sam post, tylko nie z archiwum.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Balwur
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2010 19:19

Post autor: Balwur »

Próbuje naprawic skrypt dowodzenia druzyna.

Wyskakuje mi taki problem:

d_tmp%proper( %item( @druzyna, %i))", "}} {#exec {#KEY ctrl-%item(@bindy_zaslon,%i) {@komendactrl @osobadozasloniecia}};#exec {#KEY alt-%item(@bindy_zaslon,%i) {@komendaalt @osobadozasloniecia}}}};#if (%numwords(@blad_tmp)) {#show @kolordr Ustawiam zaslony, ale nie znasz odmian: %leftback(@blad_tmp,2).}
^ syntax error

Moze ktos pomoc?
Awatar użytkownika
Carolla
Posty: 64
Rejestracja: 20 lut 2010 13:05

Re: Skrypty

Post autor: Carolla »

Pytanie: Czy po zalogowaniu zloopowanie komendy k wszystkich co powiedzmy pol sekundy jest karalne czy nie? Po co mi coś takiego? Potrzebne do skryptu który będzie wyświetlał health bary wszystkich aktualnie znajdujących się na lokacji plus przez pół minuty będzię trzymał kondycje tych którzy wyszli (chyba, że po drodze im się umarło), ma to odciążyć mnie od nudnego wciskania klawisza k wszystkich i dodatkowo odblokować mi jeden klawisz bindów.
ODPOWIEDZ