Pochodzenie ze Skellige

Forum Pomoc dla Początkujących.
Hatja
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2018 21:40

Pochodzenie ze Skellige

Post autor: Hatja »

witam, czy będąc halflingiem mogę zadeklarować pochodzenie z wysp Skellige?

wiki w tej kwestii prawi:
Nie ma jednak żadnych ograniczeń dotyczących ras wywodzących się z różnych rodów
jednak radca królewski mówi że nie wydaje mu się że pochodzę ze Skellige
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Pochodzenie ze Skellige

Post autor: Galard »

Z tego co wiem wiki nie jest tu zbyt aktualna. I są rasy, ktorymi nie mozna wziąć pochodzenia ze Skellige. Właściwie podejrzewam, że tylko ludzie i polelfy mogą. Zresztą poważnie? Halfling ze Skellige?

Chociaż przypomniało mi się, że znam jedną gnomkę ze Skellige. Ale prawdopodobnie wybrała pochodzenie przed zmianami w tej pochodzeniowce.
Awatar użytkownika
Sharee
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2016 18:39

Re: Pochodzenie ze Skellige

Post autor: Sharee »

Jesli bardzo Ci zalezalo na tej pochodzeniowce, to nie przejmuj sie... I bez tego mozesz odgrywac halfa ze Skellige, rpg nie zna granic. Emot mamy az 6, z czego pewnie uzywamy polowy. Pardon, JA uzywam polowy. (Zeby mnie reszta wyspiarzy nie zjadla).Wystarczy zainwestowac w nauke jezyka, miec dobra historie, a nikt sie nawet nie zorientuje :) Niestety nie wypada miec ciasteczek z takim pochodzeniem. Chyba, ze zatrute. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tuko
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2016 12:24

Re: Pochodzenie ze Skellige

Post autor: Tuko »

Sharee pisze:Emot mamy az 6, z czego pewnie uzywamy polowy.
Jeżeli macie pomysły na ładne emoty, które nie będą kopią tych z Korsarzy (zawodu i stowarzyszenia), to chętnie przygarnę :)

Zgłoszenia najlepiej wysyłać tradycyjnie poprzez: ?zglos
Hatja
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2018 21:40

Re: Pochodzenie ze Skellige

Post autor: Hatja »

Bardzo by mi pasowało do postaci ale widzę że trochę inaczej poprowadzę swoja postać.

Bardzo dziękuje za pomoc.

Arka jest pełna nieszablonowych postaci wszystko zależy od RPG.
Awatar użytkownika
Gylfi
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2016 00:34

Re: Pochodzenie ze Skellige

Post autor: Gylfi »

Halflingiem już lepiej wybrać Norskę, chociaż i tam i na Skellige będzie tylko emigrantem lub potomkiem emigrantów.

Skál!
Gylfi Patursson, Pogromca Gremlinow - by Yorika: https://4.bp.blogspot.com/-cC1zdiaCmcs/ ... /Gylfi.jpg
ODPOWIEDZ