Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Adair
Posty: 86
Rejestracja: 21 lut 2017 09:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Adair »

Chwilowo nie działa. W tym tygodniu jakieś psuje techniczne mają miejsce i wszystko jest w rozsypce.
Falerok
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2018 17:39

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Falerok »

Witam wszystkich.

Nie mam żadnego doświadczenia w tej grze. Słyszałem o niej , lecz nigdy nie zdecydowałem się na założenie konta , teraz chce spróbować swoich sił.

Byłbym wdzięczny za wskazówki ułatwiające stawianie pierwszych kroków.

:)
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Po pierwsze: Jesli cenisz swoj czas i zdrowie psychiczne to nie graj w ta gre.

Zostales ostrzezony.

0/ Zwiedzanie swiata
1/ Zarabianie na paczkach czy czyms podobym
2/ Idlowanie zawodu przeplatane z kiepskim expem.
3/ Wyidlowany zawod i wiecej expa
4/ Staranie sie do gildii, Exp, Magiki
5/ Magiki, PK
Tęczowe serce... :oops:
Falerok
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2018 17:39

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Falerok »

Dziękuję za ostrzeżenie :roll:
Awatar użytkownika
Elia
Posty: 23
Rejestracja: 05 gru 2017 01:16

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Elia »

Hej,
wszystkie wskazówki znajdziesz w grze i na arkadyjskiej wiki jako uzupełnienie (tematów wspierających też jest mnóstwo i tutaj)
Odkrywanie możliwości w samej grze i interakcja z innymi graczami to największą frajda. Nie zniechęcaj się i bądź cierpliwy :)
Which would be worse - to live as a monster?
Or to die as a good man?
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Chivasso »

Falerok pisze: 06 gru 2018 17:53
Byłbym wdzięczny za wskazówki ułatwiające stawianie pierwszych kroków.
Pochodź po okolicy i spróbuj znaleźć żywego gracza. Najłatwiej pewnie na poczcie. Poznasz go po tym, że biega jak szalony i robi literówki.

Powiedz, że jesteś nowy i potrzebujesz pomocy, dalej pójdzie samo. Tylko zamiast "Cze, zalozylem konto i nie obczajam jeszcze gry" napsz raczej "Czolem waszmosci, jestem w tych stronach od niedawna".

Pozdrawiam,
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Awatar użytkownika
Dviella
Posty: 24
Rejestracja: 20 gru 2017 16:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dviella »

Czy księgi maja jakąś ograniczona ilość możliwych "zgłębień" wiedzy czy po prostu można zgłębiać póki się nie zniszczą? Czy zależy to od konkretnej księgi?
The Age of Mortals is coming to an end. Fools! Seek refuge in faith or madness, for there's no longer any other place to hide. The Realm of Chaos has begun!...
Awatar użytkownika
Nahaan
Posty: 79
Rejestracja: 14 gru 2017 22:41
Lokalizacja: Trzecie wyrko z lewej

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Nahaan »

Mają. Wielokrotnie czytając tą samą księgę (nową, jak się zniszczy) będziesz mieć "z tej księgi nie dowiesz się więcej".
".....mam gdzieś w wysłanych maila którego zacząłem od "Ceadmil". w sensie... służbowego..."
Haald
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2019 23:14

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haald »

Mam pytanko, jestem zupełnym świeżakiem w Arkadii, próbuję cośtam sobie skrobać i dotarłam do momentu zagadki Erharda w karczmie, rozwiązanie zagadki znam, problem z odpowiedzeniem, jak mam odpowiedzieć Erhardowi? Próbowałam przez chyba 2 godziny wszelkich możliwych sposobów, mówiłam do NPC, mówiłam ogólnie, szeptałam ale on tylko wydaje z siebie długie hmmmmm i nic poza tym, robię coś źle czy coś jest zepsute? :(
Awatar użytkownika
Nrdan
Posty: 54
Rejestracja: 12 paź 2018 07:25

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Nrdan »

Z tego co pamietam to musisz zrobic dokladnie tak jak napisałaś tj. "odpowiedziec" Erhardowi, a nastpenie "powiedziec do" Erharda. Tez zawsze wkurzal mnie ten quest pod kątem komend. ;)
Eeeeeee...... trzeba na stryszek.
ODPOWIEDZ