Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Generalnie do pytających nas NPC-y przy zadaniach, zazwyczaj pasuje "odpowiedz <komu>" "powiedz do". Odpowiedz Erhardowi itp. Należy dość bacznie czytać to co NPC do nas mówi, przewaznie daje też wskazówkę jak się do niego zwracać. Odpowiedzi zazwyczaj udziela się jednym słowem. Czasem trzeba użyć jednej z emocji np. potwierdź, skin etc. Zależy to od zadania.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2019 01:49 przez Kregan, łącznie zmieniany 1 raz.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Haald
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2019 23:14

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haald »

Jak próbuje "odpowiedzieć" dostaję od gry komunikat: "Mozesz odpowiedziec tylko wtedy, gdy ktos ci cos powiedzial."
Haald
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2019 23:14

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Haald »

Problem rozwiązany, dzięki wielkie :)
Hugon
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2018 11:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hugon »

Jak znaleźć teraz puszke z aktami dla Hanoca (zadanie z fontanna w Novigradzie)?
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gritta »

Dokładny wywiad z odpowiednimi npcami pozwoli dojść po nitce do kłębka. Sprawdź tylko, czy fontanna czasem nie działa - wtedy oczywiście puszki nie znajdziesz.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Hugon
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2018 11:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hugon »

Fontanna jest nieczynna, rozmawiałem już z NPC, wiem, że kiedyś szukało się tej puszki oglądając ściany w kanałach i rozwalając tynk, jednak teraz ta metoda nie za bardzo działa.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gritta »

Jesteś pewien, że rozmawiałeś z WSZYSTKIMI npcami? Trzeba udać się na mały spacerek :)
Potrzebujesz też odpowiedniego narzędzia do rozwalania tynku. Może nie obejrzałeś dokładnie wszystkich ścian? Quest działa, tylko trzeba go robić bardzo dokładnie.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Hugon
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2018 11:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Hugon »

Rozmawiałem z Hanocem, urzędnikami, gadatliwym człowiekiem koło fontanny. W kanałach jest jedno miejsce, w którym opis ścian się różni i tylko tam następuje reakcja na komendę 'rozbij'. Kazali czegoś dobyć to dobyłem młota, próbowałem rozbić ściane, jednak wyskakuje komunikat, że ściany nie wyglądają na jakieś specjalne.
Wiem, że później potrzebny jest gnomi młotek i nie wiem, u którego kowala go zamówić.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gritta »

Szukaj świeżego tynku w opisach. Wydaje mi się, że też nie "ścianę" się rozbijało. Komenda jest troszkę inna. Młotkami się nie przejmuj, npce wszystko Ci powiedzą.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Derdhang »

Chyba że ktoś wyjął puszkę przed Tobą.
他に方法はありません
ODPOWIEDZ