Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Strideo
Posty: 79
Rejestracja: 04 sie 2017 22:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Strideo »

@Soel: Dzięki, wszystko działa jak należy. Teraz 'walczę' z rozpaleniem pieca w kuchni pałacowej. Chrust włożyłem do paleniska, ale pisze jeszcze o opale i ogniu, więc szukam szczap drewna i jakiegoś krzesiwa. Jeśli źle myślę proszę nakieruj mnie na właściwy kierunek. Dzięki
Strideo
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

A może zaczniesz grać w tę grę zgodnie z jej ideą, czyli poszukasz pomocy innych graczy _w świecie Arkadii_, a nie tylko miliardy pytań na forum?
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Strideo
Posty: 79
Rejestracja: 04 sie 2017 22:02

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Strideo »

@Werbat: Też tak zrobiłem brachu to dostałem OPR i generalnie wyśmiano mnie i zwymyślano mi. Użyłem komendy szepnij, żeby w zgodzie z tym co przeczytałem nie psuć innym klimatu pytaniami nie z tego świata a tu taki gniot. Koresponduje z kilkoma użytkownikami tego Forum używając prywatnych wiadomości i dziękuję im za to (te osoby będą wiedzieć o kim piszę).
Fakt, spotkałem jedną tylko naprawdę miłą i życzliwą osobę w Arkadii (nie mam na myśli forum) i było to wczoraj. Gdyby nie to to po prostu zacząłem już wątpić, że klimat jest tu fajny i ogólnie ciekawie.
Strasznie mi się spodobało granie w MUD i świat Arkadii póki co (oprócz kilku osób, które póki co miałem nieprzyjemność spotkać). Myślałem, że po to jest forum żeby można było pytać i się wymieniać doświadczeniami, przemyśleniami i pytaniami. Użyłem sekcji dla początkujących, więc nie wiem w czym masz problem?

Pozdrawiam serdecznie
Strideo
Awatar użytkownika
Galard
Posty: 47
Rejestracja: 14 sie 2010 02:26

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Galard »

Zdecydowanie lepiej zapytać na forum o mechanikę. Tyle, że część rzeczy można spokojnie sprawdzić samemu. Jest tez pomoc do wszystkiego praktycznie na mudzie.
Ja nie wiem dlaczego wszyscy wychodzą z założenia, że szeptem można zapytać o wszystko. Ja na przykład tego nie lubię. O wiele rzeczy można zapytać rpgowo, zamiast iść po najłatwiejszej linii oporu. Jak trochę samemu pokombinujesz, potrudzisz się nad rpgiem to masz dużo większe szanse, że się czegoś dowiesz, do tego bedziesz miał być może satysfakcje z ciekawego rpga i kto wie co się tam jeszcze może zdarzyć ;) Właśnie chodzi o ten fajny klimat i żeby było ciekawiej. No i weź tez pod uwagę, że ludzie rpguja bardzo różne postacie. Nie każda musi być z natury super pomocna.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Werbat »

O to to. Zamiast 'szepnij elfowi Ej 'brachu' jaka jest komenda do wycinania skorek?' wystarczy "powiedz do elfa Przepraszam, czy moze znalazlby elf cwelf chwile, zeby pokazac poczatkujacemu mysliwcowi, jak oskorowac ubite zwierze?". To jest aż tak proste.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Urgon
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2017 12:24

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Urgon »

witam, wykonuje zadanie w skellige i o wszysko wypytalem mpc itd, ale slady sie nie pojawily, i majac lopate uzywam komendy kop lopata ale nie dziala.. Może ktoś mi zaproponowac jakąś inna komendę, bo próboiwalem różnych.
Awatar użytkownika
Thord
Posty: 10
Rejestracja: 18 cze 2012 16:41

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Thord »

Pytania o questy są raczej niemile widziane na forum, ale warto docenić to, że wykonujesz zadanie bez gotowego rozwiązania. Z doświadczenia podpowiem, że cierpliwość rozwiązuje większość problemow z zadaniami. Porozmawiaj jeszcze raz z ludźmi, w odpowiednie kolejności oraz sprawdź wszystkie lokacje w lochu, byćmoże trzeba dodatkowo obejrzeć grunt lub podłoge aby dojrzeć ślady. Jeśli to nie pomoże, możesz poczekać na Jeźdźca Apokalipsy aż przywróci porządek w świecie - może ktoś zabrał się za zadanie przed Tobą.

Pozdrawiam,
TK
“Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger.”
You have been fairly warned.
Urgon
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2017 12:24

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Urgon »

Juz nieaktualne, ale dzieki.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Zmieniali cos w woreczkach?

Poszedlem wymienic to z dwoch pelnych woreczkow ze skor X zwierzat zrobily sie trzy pelne woreczki ze skor X...
Tęczowe serce... :oops:
Ronald
Posty: 15
Rejestracja: 20 sie 2017 17:28

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ronald »

Czesc.
Jak to jest z tuba na pergaminy po zakonczeniu roznoszenia. Oddaje sie ja? Nie moge rozgryzc komendy zeby to zrobic.
ODPOWIEDZ