Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Pavlov
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2017 21:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Pavlov »

Thetys pisze:Witam. Moje pytanie dotyczy nauki ataków specjalnych nożownika. Nauczyłem się zawodu w Baccali u trenera za standardowa opłatą zawodu nożownik. Jednak nie ma w jego naukach trenowania ataków specjalnych. Czy muszę spełnić jakieś dodatkowe warunki by nauczyć się specjali? Czy w inny sposób naucza sie owych umiejętności?
Możliwość trenowania dostaniesz jeśli do poniedziałku do ok 2 w nocy wyidlujesz (czyli będziesz łącznie w grze) 5h. Wtedy naliczy się Tobie 4% stażu co pozwoli na trenowanie 4x ciosu specjalnego (1% = 1 trening specjału ).

Zwróć jednak uwagę że postać korzysta ze speca już od momentu pobrania zawodu, nawet jeśli w >um nie ma nawet wytrenowanego jednego treningu.
Thetys
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2013 17:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Thetys »

Dziękuję za wskazówki. Jak korzysta się ze specjali? Jak wygląda wyrażenie dla uderzeń specjalnych nożownika?
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

Sa rozne opisy.

Wpisz: "gzpomoc" i sprawdz swoj styl na jakis slabych niespecujacych mobkach. Zobacz co ci bardziej odpowiada.
Tęczowe serce... :oops:
Dhopen

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dhopen »

mam pytanie odnośnie chorób
Jakie Choroby występują w Arkadii?
w Wieśku z tego co wiem jest tylko Katriona?
natomiast w mlotku jest tego wiecej np goraczka smierdzacych stop. Robaczywy koklusz
Zgnilizna Nurgla

Jakie Choroby występują w Arkadii?
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Airhil »

Slyszalem tylko o świerzbie. I mutacjach, które powodują objawy podobne jak w przypadku przeziębienia.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Terb »

Szef troglodytów potrafi zarazić, hmmm, grypą jelitową :P. W Campogrotta można się zaś zarazić trądem.
Dhopen

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dhopen »

Juz sobie wyobrazilem jak jeden z drugim biega za psami z wcieklizna probujac je zlapac zanim kogos pogryza choroba moze powodowac np swiatlowstret laknienie i ogolnie bicie piany na twarzy albo psy za graczami moga biegać
Dhopen

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dhopen »

W sumie jest szpital w wyzimie? az dziwne ze tam niczym nie zarazaja...
Dhopen

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dhopen »

jestem w trakcie zwiedzania wyspy kaer hemdall i mam pytanie jakiemu bostwu poswiecona jest swiatynia na wyspie?
Dhopen

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dhopen »

Terb pisze:Szef troglodytów potrafi zarazić, hmmm, grypą jelitową :P. W Campogrotta można się zaś zarazić trądem.
ciekaw jestem jak opisano skutki zarażenia ową grypą
ODPOWIEDZ