Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: RE: Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Freyr pisze:
Wulgor pisze:Posiada moze ktos plik tekstowy zawierajacy ladne obramowanie do pisania listow? :)
O to chodzi? http://arkadia.ethel.pl/poczta/
Dzieki [emoji846]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Ilith
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017 10:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ilith »

Tak z innej beczki - czy dostaje się od mg zwrotną informację po zgłoszeniu łamania zasad? Informację typu - łania nie stwierdzono/stwierdzo?
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Ilith pisze:Tak z innej beczki - czy dostaje się od mg zwrotną informację po zgłoszeniu łamania zasad? Informację typu - łania nie stwierdzono/stwierdzo?
Czasami się dostaje, czasami się nie dostaje, a czasami się dostaje piorunem za zawracanie głowy wszechwładnym :)
Jak z każdymi bóstwami w sumie :D
Awatar użytkownika
Ilith
Posty: 32
Rejestracja: 13 lip 2017 10:51

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ilith »

Artak pisze:... a czasami się dostaje piorunem za zawracanie głowy wszechwładnym :)
To też jakaś odpowiedź :D
Szmups
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2017 20:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Szmups »

A ja chcialem, rychlo w czas, zapytac czy istnieje realne ryzyko, ze imie Szmups zostanie uznane za nieklimatyczne dla czlowieka (z Wyzimy, pozniej Oxenfurtu - ksywa z mieszanej dzielnicy/uniwersytetu)? Zdecydowana wiekszosc imion jakie spotykam u ludzi brzmi nieco bardziej heroicznie. Gram ponad miesiac, wyslalem juz dwa zgoszenia bugow/problemow do MG, na jedno nawet otrzymalem odpowiedz i nikt o imie nie krzyczal, . Mam sie czego obawiac, czy po prostu jestem paranoikiem?
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Szmups pisze:A ja chcialem, rychlo w czas, zapytac czy istnieje realne ryzyko, ze imie Szmups zostanie uznane za nieklimatyczne dla czlowieka (z Wyzimy, pozniej Oxenfurtu - ksywa z mieszanej dzielnicy/uniwersytetu)? Zdecydowana wiekszosc imion jakie spotykam u ludzi brzmi nieco bardziej heroicznie. Gram ponad miesiac, wyslalem juz dwa zgoszenia bugow/problemow do MG, na jedno nawet otrzymalem odpowiedz i nikt o imie nie krzyczal, . Mam sie czego obawiac, czy po prostu jestem paranoikiem?

Spokojnie, znamy pewnego przewoznika o imieniu Pluskolec, wiec Twoje imie nie jest tak bardzo egzotyczne, jak Ci sie wydaje :)
Marigo
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2017 21:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Marigo »

Czemu na poczcie mi spada reputacja? Roznosze normalnie paczki, pracuje coraz dalej, mialem ze jestem uwazany za nprawde wiarygodna osobe a spadło mi do Tak, ufam ci na tyle, aby powierzyc ci nawet te dalsze przesylki.

Czy jest konflikt jak pracuje w dwuch rewirach, temeria i redania? O co tu chodzi? Nie miałem jakichś dużych przestjów w noszeniu
Awatar użytkownika
Adair
Posty: 86
Rejestracja: 21 lut 2017 09:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Adair »

A sprawdzałeś tą reputację mając wziętą paczkę? W takiej sytuacji pokazuje właśnie zaniżoną reputację.
Marigo
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2017 21:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Marigo »

najgorsze jest to że sprawdzałem jak paczki miałem dostarczone wszystkie które miałem i nie wiem czemu mi tak spada i to już któryś raz a jeszcze żadnej paczki nie zwracałem ładnie sumiennie latam między wyzimą i novigradem i nosze paczki a tu taka nagroda że mi reputacja spada
Awatar użytkownika
Akali
Posty: 124
Rejestracja: 05 maja 2015 19:21
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Akali »

Reputacja na poczcie spada co jakis czas, nie wiadomo w sumie co ile. Musialo ci sie kiepsko trafic imho :)
Akali, zaklinaczka Smoków Chaosu, kultysta Slaanesha, włóczykij.
Arkadia.ethel.pl :: Licznik Poziomów | Mapa | Wiedza
Arkadia MUD Discord :: https://discord.gg/s3KDVSf
Twitch.tv :: https://www.twitch.tv/nurgiel
ODPOWIEDZ