Gdzie mogę znaleźć... ?

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Tercoral »

Ta... wielu graczy nie nosi nic pod zbroja, bo nie daje ArmorClasa. A już widzę jak zakonnicy i mutanci kupują bieliznę...

Kiedyś na jakimś mudzie który miał bieliznę krążył żart:

Zboj robi zamach swoim mieczem jednak cios zostaje wyparowany przez koronkowe majtki ogolnie znanej postaci z mrocznej stony.
Tęczowe serce... :oops:
Erkhart
Posty: 12
Rejestracja: 10 kwie 2014 11:53

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Erkhart »

Ale po co mają kupować - niech nosi ten, kto będzie miał po co ją wykorzystać. Kurtyzany, bogate ksieżniczki, może coś dla pań młodych na Wyspie Miłości. Dla męskiej części też możnaby dorzucić coś w stylu jakiejś przepaski biodrowej jeśli by ktoś bardzo chciał. No, ale o opisy, podejrzewam, to trzeba by się już samemu zatroszczyć, w przeciwnym razie raczej próżno wypatrywać zakodowania.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Merkava »

1. Druchii:
Pochodzeniówka druchii ma charakter 'elitarny' o tyle, że praktycznie niemożliwe jest wzięcie jej bez conajmniej średniego ogarnięcia w świecie (choćby takiego by zrobić sobie znajomości). Nie będę tu oczywiście spoilował szczegółów, ale nie jest to pochodzeniówka dla osób które chcą mieć fajny usmiech a o Mrocznych Elfach nie wiedza nic, ani takich co wczoraj założyły swoją pierwszą postać na Arce.
Natomiast jeśli ktoś jest zdecydowany, to nie jest problemem popytać w świecie gdzie można takowego Mrocznego gracza spotkać, jestem pewien że niejeden z nich pomoże rodakowi (jeśli zapewni mu się odpowiednią motywację, stosowną do pochodzenia).

p.s. Nie, nie wywyższam się że Mroczne są lepsze od innych, uważam że każda pochodzeniówka powinna mieć quest wprowadzający, który ogranicza dostęp do niej do osób które cokolwiek zrobią 'w klimacie' danej nacji a nie tylko powiedzą 'Tak, jestem tym a tym!'. Dla mnie smutne jest spotkać Bretonna który nie wie jak się nazywa król Bretonni, Reiklandczyka który nie wie kim jest Sigmar, czy mieszkańca Redanii który nie wiem kim są Czarni.

2. Bielizna - z tego co słyszałem (oczywiście mogłem zostać wprowadzony w błąd) obecny sposób kodowania ubrań nie dopuszcza osobnej warstwy bielizny, więc postać nosiła by albo ubranie albo bieliznę. Zarazem kodowanie itemu który miałby zastosowanie stricte erotyczne do gry która nie ma ograniczeń wiekowych może mieć wątpliwe skutki.
Ale oczywiście, jeśli kogoś rozpiera chęć ujrzenia kogoś w majteczkach w kropeczki, niech pisze opisy i zgłasza w Banku czy na Arce.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Gerdia »

Herenvarno pisze:Pozostaje projektowac opisem, wrzucic do banku i skladac modly do Bogow, by Ci nakierowali koderow na "Kurde, zakodowalbym To! " :D
Nic takiego nie zakodują.
Były podwiązki? ... Były. A i one jak się okazało były zbyt "erotycznym gadżetem" i po aferze z idiotami, którzy ciekawy klub NSR sprowadzili do totalnego dna, zostały usunięte. Szczerze więc wątpie w zakodowanie jakiejkolwiek bielizny, która by zachęcała kolejnych pacanów, do wykorzystywania tych rzeczy do totalnej degradacji rpga.
Niestety wiele razy część graczy pokazała, że bawić się nie umie, a odpowiedzialność dopadła wszystkich, bez względu na to czy bawią się kulturalnie czy zachowują jak bydło.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Throg
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2010 02:11

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Throg »

Na pocieszenie dodam, ze istnieje kilka modeli calkiem wygodnych przepasek biodrowych ;)

Pzdr,
M.
Abr
Posty: 40
Rejestracja: 04 cze 2009 15:41
Lokalizacja: Gdynia/Elbląg

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Abr »

Merkava pisze:Dla mnie smutne jest spotkać Bretonna który nie wie jak się nazywa król Bretonni
a jak go ojciec wypuścił dwa dni wcześniej z piwnicy?
Bargor
Posty: 24
Rejestracja: 23 kwie 2014 14:23

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Bargor »

Hej!

Szukam trenera AJ Wykidajło - ale w imperium. Czy po usunieciu Biss mozna gdzies go znalezc?

I pytanko dotyczace oceny broni - jak wiarygodne jest "Twoje doswiadczenie i umiejetnosci podpowiadaja ci, ze jak na topor jest on dobrze wywazony i wyjatkowo skuteczny" i od czego to zalezy?

Lub ewentualnie gdzie wykuwac dobra kolczuge i topor/maczuge.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Merkava »

Co do oceny wlasnosci przedmiotu - bardzo mało wiarygodne. Wiarygodnie oceniają:
- specjaliści w danej broni na poziomie pełnego zawodu masowego, np w pełni wyszkolony nożownik
- w pełni wyszkoleni kupcy
Ocene osoby bez umów trzeba traktować z mocnym przymrużeniem oka.

A skąd wziąć dobre bronie i zbroje?
W sklepach przy Cechu Kupców Novigradu znaleźć można sprowadzane z całego świata najwyższej klasy towary: bronie, zbroje, ubrania i biżuterie.

(Post zawierał lokowanie marki.)
Luin
Posty: 21
Rejestracja: 05 sty 2010 17:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Luin »

Hmm, no skoro nie ma bielizny, to próbuję dalej: fryzjerzy i tatuażyści. Co do tych pierwszych, znalazłam dwa miejsca, Aver i Wyzima (plus fryzjera w Mahakamie, który chyba nie działa), acz zdaje mi się, że widziałam osoby z fryzurami, które nie były tam dostępne - są gdzieś jeszcze panowie fryzjerowie? O tatuażach wiem tylko w Oxen, gdzieś jeszcze można się wydziarać? ;)
"His eyes were cold. As cold as the bitter winter snow that was falling outside. Yes, cold and therefore difficult to chew..."
Maylinne
Posty: 98
Rejestracja: 16 lis 2011 16:44

Re: Gdzie mogę znaleźć... ?

Post autor: Maylinne »

Mahakamski fryzjer działa dla mahakamskich krasnoludek. Daje warkocze, które rosną wraz ze stażem.

A tatuaże są w Athel Loren, jeśli dobrze słyszałam.
ODPOWIEDZ