Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Rozwój postaci

Post autor: Einholt »

Czy i kiedy symbol boga Ci zniknie zalezy od Twojego stazu w MC, wiec z kasacja mozesz sie wstrzymac.
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Rozwój postaci

Post autor: Crer »

Einholcie, wydaje mi sie, ze sie mylisz. Kiedys jeden z Czarodziejow odpisal mi, iz znak wyznawanego boga pozostaje juz na zawsze. Mozna zdjac mutacje, ale nie znamie.

Wydaje mi sie jednak, ze zakryte czymkolwiek (plaszcz, zbroja) nie jest widoczne.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Rozwój postaci

Post autor: Dhorw »

Wydaje mi sie, ze einholt moze miec racje. No ale tego chyba nikt nie sprawdzil. Jedynie wizowie moga odpowiedziec na pewno.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Rozwój postaci

Post autor: Einholt »

Crer odkad wprowadzono te zmiena minelo juz wiele czasu i moze obecnie wyglada to inaczej, niemniej w momencie wprowadzania znaku, zalozenia byly takie jak napisalem.
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: Rozwój postaci

Post autor: Taloris »

Ile nieznaków potrzeba ze zwiedził na wielce?

Na b.doświe już ilość wymaganych postępow do zwiedzil mnie kompletnie poraziła - nie liczę dokładnie, ale jestem przekonany, że wbiłem okolo 50 nieznaków, a zwiedził wciąz nie widać.

Porównując to z liczbą wymaganych postępów z kawału do b.dośwa, różnica jest ogromna.

Czy poziom "bardzo doświadczona osoba" to kamień milowy, od którego rozpoczyna się to słynne, bezmózgie oranie?
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Rozwój postaci

Post autor: Yalom »

Z bardzo dośwa na zwiedził trzeba od 100 do 250 nieznaków. Ze zwiedził na wielce gdzieś między 550, a 700. Dużo zależy od ustawienia cech. I tak, bardzo doświadczony jest takim poziomem optymalnym.
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: Rozwój postaci

Post autor: Taloris »

Opadła mi szczęka :D

Popołudniowy edit: własnie wpadło zwiedził po zrobieniu kolejnych "znacznych" - czyli ja potrzebowałem około 60 nieznaków, może trochę więcej, może trochę mniej.
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Rozwój postaci

Post autor: Dhorw »

60 postepow? To jak Ty ustawiles cechy? 1/1/1/1/1/1? :D
Taloris
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2015 12:20

Re: Rozwój postaci

Post autor: Taloris »

2/2/2 do wiele przeszedł, potem 1/3/2. Elf.

Może tych nieznaków było i pod 70, ale na pewno nie więcej, bo expiłem przez 5 dni choroby, mniej więcej nieboty dziennie.
Finmor

Re: Rozwój postaci

Post autor: Finmor »

Skoro miałeś tak ustawione cechy, to niemożliwe. Musiałeś się machnąć w liczeniu. Wychodzi między 100 a 200 przy "normalnych" ustawieniach, a przy 3 na zręczności dla elfa będzie w górę od średniej 150.
ODPOWIEDZ