Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Hugon
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2018 11:09

Re: Rozwój postaci

Post autor: Hugon »

Umiejętności były mi potrzebne do walki z lepszymi potworkami, a co za tym idzie większej ilości expa.
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Rozwój postaci

Post autor: Terb »

Oj niekoniecznie - im słabiej wywijasz mieczem tym więcej dostajesz z nauki potwora, bo jest większym wyzwaniem. Maks co masz w broniach dla kupca to pobieżnie. trochę tarcze, uniki i parowanie. O ile mnie pamięć nie myli to obieżyświat lepiej włada bronią i targuje się, gorzej od kupca, ale lepiej niż wszyscy.
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Rozwój postaci

Post autor: Agis »

Drogi Terbie, mylisz się.
Inaczej to obliczane jest ,a to jest zależne od Twojego ciosu specjalnego . Jeśli zawód masz wyidlowany na 100% a wykupione 70% , to doświadczenie dalej będzie obliczać Ci jakbyś miał 70%.
Twoją siłę bojową oblicza to Twoj poziom + wytrenowany poziom ciosu specjalnego :) Mniej wiecej tak to się prezentuje.
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Rozwój postaci

Post autor: Deli »

Agis pisze:Drogi Terbie, mylisz się.
Inaczej to obliczane jest ,a to jest zależne od Twojego ciosu specjalnego . Jeśli zawód masz wyidlowany na 100% a wykupione 70% , to doświadczenie dalej będzie obliczać Ci jakbyś miał 70%.
Twoją siłę bojową oblicza to Twoj poziom + wytrenowany poziom ciosu specjalnego :) Mniej wiecej tak to się prezentuje.
Z tego co pamietam Rafgart pisal iz obecnie sila bojowa liczona jest od wyidlowanego stazu w zawodzie - a nie od wykupionych umow.
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Rozwój postaci

Post autor: Kregan »

Re: Porady dla graczy.
Postautor: Rafgart » 18 sie 2011 17:06

Liczy sie to, co sie wytrenowalo. W kazdym zawodzie.
Re: Pytania do czarodziejów
Postautor: Zurwen » 27 mar 2015 16:26
Mloro pisze:
W nawiązaniu do najnowszych zmian - kiedyś była informacja, że siła bojowa zależy od maksymalnego poziomu dostępnych umiejętności, a od tej siły bojowej zależy exp...

Czy w przypadku specjalizacji w kilku broniach, siła bojowa wzrośnie (przez co exp spadnie) czy też liczyć się będzie tylko jedna broń?

P.S. Kawał dobrej roboty z tymi zmianami.

Liczy się najwyżej wytrenowana broń.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Orrgar
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2018 16:03

Re: Rozwój postaci

Post autor: Orrgar »

Tak Deli wprowadzili tą zmianę dość dawno jak ludzie wykorzystywali system i nie wykupywali speca by szybciej expic.
Teraz nie ważne czy wykupisz czy nie. Wyidlujesz kolejny tydzień umów zalicza ci je jakbyś je miała przy naliczaniu expa.Mimo ze postac faktycznie jest slabsza bo np nie wykupiła.
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Rozwój postaci

Post autor: Agis »

Pogrzebcie na forum, sam Rafhard sie wypowiadał że to plotka dot. um.
Liczy sie um jaki ma sie wytrenowany.!
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Orrgar
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2018 16:03

Re: Rozwój postaci

Post autor: Orrgar »

Nie chce mi sie wertowac po 90 stron postow kazdego z wizow. Daj trn post jesli go wyczytales, bo wrecz jestem pewien ze czytalem cos odwrotnego. I byla swego czasu sporo zamieszania o ta sprawe.
Jahir
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2017 09:23

Re: Rozwój postaci

Post autor: Jahir »

Rafgart pisze:Liczy sie to, co zostalo wytrenowane.
viewtopic.php?f=4&t=18&p=31917&hilit=wytrenowane#p31917
Orrgar
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2018 16:03

Re: Rozwój postaci

Post autor: Orrgar »

pozniej poszukam tego posta ktorego ja znalazlem bo trzeba patrzec na daty:) ich zamieszczenia.
ODPOWIEDZ