Rozwój postaci

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Rozwój postaci

Post autor: Adventicus »

Marigo na b.doswie różnica na człowieku to niecaly poziom (bez jednej podcechy).
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Rozwój postaci

Post autor: Agis »

Raenn pisze:Tego z pewnością nie wie nikt. WYDAJE mi się, że na używanie tarczy ma wpływ siła, a na parowanie bronią zręczność. :lol:
Siła parowanie i tarczowanie ;)
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Orrgar

Re: Rozwój postaci

Post autor: Orrgar »

Dokladnie sila daje boost do parowania bez roznicy czym czy to tarcza czy bronia. I pisali to wizowie.
Marigo
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2017 21:11

Re: Rozwój postaci

Post autor: Marigo »

co mnie tylko bardziej przekonuje że walne w wytrzymke bo uniki to jest jakiś tam nie duzy procent defensywy miecznika a zmniejszy sie on zapewne jak zaatakuje mnie kilku przeciwników.
A ze zręcznością wcale nie będę bardzo w tyle bo w końcu gram człowiekiem :) i uważam że dużo to mojej zręczności nie zaszkodzi.
Zgadzacie sie z moją opinią czy znowu coś błędnie rozumuję? :)
Yorth
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2017 11:00

Re: Rozwój postaci

Post autor: Yorth »

Czesc,

jak obecnie wyglada expienie? Lepiej lac wiele slabych na raz czy silniejszego przeciwnika na raz? Oraz gdzie w okolicach popziomu pewnie staopa/niejedno widzial jestem w stanie samodzielnie cos poexpic w okolicach np. Novigradu czy Nuln?
Szmups
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2017 20:11

Re: Rozwój postaci

Post autor: Szmups »

To zachacza troche o powergaming, ale chyba jeszcze w normie.

Chcialbym wziac pochodzeniowke dajaca jezyk, ukryc ja opcjami, a potem zmienic na jedna z Czterech Krolestw (powiedzmy, ze Temerii). Czy dobrze mysle, ze jest to mozliwe bez zadnego problemu i nie bede musial uczyc sie nowego jezyka przed zmiana pochodzenia(bo i tak wszyscy znaja wspolny), a znajomosc jezyka z poprzedniej pochodzeniowki mi zostanie?

Jaki jest czas po jakim bede mogl zmienic pochodzenie na "wlasciwie" (Temerskie)?
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Rozwój postaci

Post autor: Ysar »

Jeśli z Temeria czy inną pochodzeniówka zbiorową z Ishtar nie jest związany żaden konkretny język to myk powinien chwycić. Jeśli jest przypisany to będziesz się go musiał najpierw nauczyć. Nie miałam problemu ze zmianą od ręki pochodzeniówek"obsługiwanych" przez ten sam język, więc w przypadku braku języka też chyba nie powinno go być i pomysł wydaje się być dobry ;)
Samuel
Posty: 47
Rejestracja: 21 gru 2014 16:21

Re: Rozwój postaci

Post autor: Samuel »

Gram aktualnie gladiatorem i zastanawiam sie nad zmiana zawodu na fanatyka. I teraz mam pytanie, moze jakis fanatyk sie wypowie, jak to jest z tym slabym defem fanatyka. Ja rozumiem, ze bede czesciej bity, ale chodzi mi o to jak czesciej?
Czy jesli teraz zabijam powiedzmy 5-6 mobkow ze strata jednaj kondycji, to teraz to bedzie strata po 1-2 mobkach czy raczej 4-5?
No i dwa: kocham topory i stad moje pytanie czy nie jest to bron zbyt niepooreczna do walki dwoma rekoma? czy na przyklad miecze nie uderzaja czesciej w walce dwiema bronmi?
Dziekuje za odpowiedz.
Cadgart
Posty: 21
Rejestracja: 27 lut 2018 10:03

Re: Rozwój postaci

Post autor: Cadgart »

kupiec musi miec jakies specjalne ustawienia?
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Rozwój postaci

Post autor: Derdhang »

Nie, nie musi, jednak pewnie chciałby być dobry w tym co robi.
他に方法はありません
ODPOWIEDZ