Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Thaer
Posty: 32
Rejestracja: 06 lis 2015 11:48

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Thaer »

Morthin pisze:Skąd to przekonanie o wyjątkowym randomie miecznika?

Z tego co znalazłem na forum, przelicznik speca ma największy gladiator (3,4?), potem fanatyk (3,2?), a potem to już nie wiem, zakładam że barbarzyńca lub miecznik (3,0?).
Gdzie na forum taka informacja jest? Nie mogę jej odszukać niestety używając forumowej wyszukiwarki.

Odpowiedź do postu poniżej:
Ciekawi mnie po prostu, gdzie to jest na forum skoro ktoś to "znalazł". No chyba, że po prostu to było pisanie "głupot, od tak sobie".
Ostatnio zmieniony 07 sty 2018 10:11 przez Thaer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eltharis
Posty: 130
Rejestracja: 22 lip 2014 23:39

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Eltharis »

Morthin pisze:Cześć, czy jadąc od początku postaci na 2 2 1 jako miecznik mój DPS na dwuraku będzie porównywalny do tego fanatyka/nożownika
Fanatykiem będziesz miał nie tylko lepszy dps, ale i więcej możliwości. Możesz walczyć każda bronią jednoręczną i dwuręczną prócz drzewców i noży, w dodatku nawet mieczami walczysz lepiej od miecznika (wyższy um). Kosztem defensów, oczywiście. Mnogość opcji ma znaczenie zwłaszcza w dostępie do magików.

W kwestii mnożnika specjala to fanatyk uchodzi za najwyższy lub jeden z najwyższych. Wątpię, by na forum były poprawne i aktualne dane, bo mechanika ma być z założenia ukryta. Ot, spekulacje graczy.
Yarann
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2018 11:02

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Yarann »

Ranking speców (od najmocniejszego do najsłabszego)

Fan > Part 2 linia > Glad 2h > Barb > Miecz / Glad > Kors > Part 1 linia > Wks >Legio

oczywiscie to moje spekulacje i obserwacje.
Gdzies tam uplasowalbym jeszcze nozownika, moze miedzy partem 2 linia a gladem, ale zbyt rzadko z nim gralem aby cokolwiek wywnioskowac.
Yorth
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2017 11:00

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Yorth »

Panowie, a który zawód partyzancki tj. wiewiórkowy czy nożownik jest bardzo uniwersalny jako zawód do siedzenia w ukryciu i czatowania na przeciwnika? Z tego co się orientuje to nożownik ukrywa się lepiej w mieście i terenach zurbanizowanych, a partyzant praktycznie wszędzie, ale ma trochę słabszego speca z ukrycia?
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Agis »

Wg mnie nożownik ma lepszego speca z ukrycia od partka, nawet myśliwy ma lepszego( wszystko zaobserwowałem :) ).
Partyzantem masz wiecej możliwości i latwiejsze 'załatwienie' sobie dobrej broni ew. magików.

No i ukrywanie sie maja na tym samym poziomie, tylko nożownikowi ukryć sie lepiej w mieście ;)
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Ilane »

Agis pisze: No i ukrywanie sie maja na tym samym poziomie, tylko nożownikowi ukryć sie lepiej w mieście ;)

Nożownik, myśliwy i partyzant nie mają ukrywania na tym samym poziomie
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Agis »

Ilane pisze:Nożownik, myśliwy i partyzant nie mają ukrywania na tym samym poziomie
Hmm...Masz racje! ;) Nożownik z tego co widzę ma niżej od partyzanta i myśliwego.
Za to ma lepiej walkę dwiema brońmi od partyzanta, i ogólna walkę bronią.
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Yorth
Posty: 11
Rejestracja: 29 lis 2017 11:00

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Yorth »

Agis pisze:
Ilane pisze:Nożownik, myśliwy i partyzant nie mają ukrywania na tym samym poziomie
Hmm...Masz racje! ;) Nożownik z tego co widzę ma niżej od partyzanta i myśliwego.
Za to ma lepiej walkę dwiema brońmi od partyzanta, i ogólna walkę bronią.
Ilane pisze:
Agis pisze: No i ukrywanie sie maja na tym samym poziomie, tylko nożownikowi ukryć sie lepiej w mieście ;)

Nożownik, myśliwy i partyzant nie mają ukrywania na tym samym poziomie
No właśnie, ale abstrahując od różnicy w umach to nożownik ma minusy do ukrywania poza miastem czy po prostu plusy do ukrywania w mieście?
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Agis »

Plusy do ukrywania w mieście. Nie słyszałem o jakiś minusach poza.
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Coronius »

Minus do ukrywania za zbytnie obciążenie.
ODPOWIEDZ