Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Numeron »

Radgast pisze:Jest jeszcze trzeci aspekt, z tego co wiem do zdobycia tylko przez zakonników
Nie tylko.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Tercoral »

A ja mam pytanie:

Mam zawod polecony w stowarzyszeniu. Chcialbym zmienic go na inny bez etatu. Czy jak wroce do pierwszego zawodu bede nadal w nim polecony i bede mogl miec swoje wyidlowane bronie?
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Adremen
Posty: 242
Rejestracja: 31 gru 2009 11:13

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Adremen »

Tercoral pisze:A ja mam pytanie:

Mam zawod polecony w stowarzyszeniu. Chcialbym zmienic go na inny bez etatu. Czy jak wroce do pierwszego zawodu bede nadal w nim polecony i bede mogl miec swoje wyidlowane bronie?
Tak. Połączenie zawód-etat pozostaje w danym stowarzyszeniu.
Drubin
Posty: 63
Rejestracja: 06 lip 2015 22:14

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Drubin »

Czy spinka wyznawcow Grungniego zmienia metal, z ktorego jest zrobiona wraz z iloscia czasu/ofiar tak jak np. u Farnaga? Tak - wyrzucilem niemalo kasy na ofiary i dalej ni drgnie.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Duruk »

Drubin pisze:Czy spinka wyznawcow Grungniego zmienia metal, z ktorego jest zrobiona wraz z iloscia czasu/ofiar tak jak np. u Farnaga? Tak - wyrzucilem niemalo kasy na ofiary i dalej ni drgnie.
Nie zmienia się.
Foile
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2017 13:55

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Foile »

Byc moze pytanie zostalo juz postawione, jesli tak - przepraszam.
Ciekaw jestem co dzieje sie z doswiadczeniem jesli budowana forma jest maksymalna - nieziemska, czy doswiadczenie automatycznie przypisywane jest w cechy postaci (nawet gdy w opcjach gry budowanie formy jest wlaczone), czy tez doswiadczenie "nabija" forme bezustannie i mozna uzyskac wiecej niz 6 jej punktow?
Zauwazylem, ze budowanie powyzszej nie ma wiekszego sensu na poziomach ponizej zwiedzil caly swiat zwazywszy na ilosc potrzebnych postepow, by nabic forme, oraz by zblizyc sie do kolejneg poziomu postaci.
Jakie sa wasze odczucia/wiedza w temacie?
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Kerhenia »

Z wiki:
Jeśli postać osiągnie maksymalny poziom formy, to niezależnie od tego czy wyłączy w opcjach jej budowanie, dalsze zdobywane doświadczenie przekazywane jest standardowo w cechy postaci, do chwili gdy postać zdecyduje się wykorzystać zdobytą formę, a zdobywane doświadczenie ponownie zostanie do niej skierowane w celu jej odbudowania.
Foile
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2017 13:55

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Foile »

Hm, pytanie powinienem zadac w dziale "Ogólna mechanika muda", a mimo to uzyskalem blyskawiczna odpowiedz. Dzieki!
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Gunnar »

Pytanko natury technicznej, moze ktos juz probowal, a moze sie jakis wiz wypowie:

Czy jest mozliwosc robienia kilku zawodow jednoczesnie? Do wyrobienia jest 5h/tydzien zeby dostac max staz. Czy przy zalozeniu, ze mamy nieskonczone finanse jest techniczna mozliwosc, ze zaczynajac od poniedzialku, co 5h zmieniamy zawod i za kazdy w poniedzialek dostajemy max stazu?

Pozdrowki,
Krol Wsiowych

re dol:
Ale ja nie mowie o umach, tylko o stazu. Czy moge wyrobic 5h na kilku zawodach w ciagu tygodnia. To jasne, ze umy spadaja.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2017 11:16 przez Gunnar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Airhil »

Nie da się mieć kilku zawodów jednocześnie. Jeśli wytrenujesz ponad GP i zmienisz zawód, umy spadną do maksymalnego poziomu, jaki możesz wytrenować bez treningu w konkretnym zawodzie.
ODPOWIEDZ