Gildie, zawody i kluby

Forum Pomoc dla Początkujących.
Urgon
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2017 12:24

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Urgon »

Wiem gdzie szukać Khazadow, tylko ja się tam narazie nie wybieram. Pytanie było o zawód fanatyka.. dlaczego jest tak że część zawodów, tzn trenerów jest tylko w ISTAR. Przykładowo jeśli chciałbym tylko po imperium się poruszać.. tzn mam na myśli stary świat WFRP. Jak trenować zawód poza gildia. Póki co jestem w ISTAR bo wyjścia nie mam.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Airhil »

Możesz przecież przebywać w Starym Świecie i głównie tam się poruszać, a do Ishtar przypływać tylko po lekcje :roll:

Poza tym, z tego, co mi wiadomo, to jest tylko jeden nauczyciel danego zawodu, więc tak jak niektórzy znajdują się tylko w Ishtar, tak inni są tylko w Starym Świecie.
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Soel »

Airhil, pozwól trollowi umrzeć z głodu. ;)
Urgon
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2017 12:24

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Urgon »

Jak ktoś nie zamierza odpowiedzieć na pytanie albo nic dodać konstruktywnego to po co wogóle pisać.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Airhil »

Kiedy smierć głodowa to chyba jedna z najgorszych śmierci. Ten stan, gdy byłbyś w stanie zjeść własną rękę, aby zakończyć to ssanie w żołądku, to wrażenie, że zaczynasz trawić sam siebie... Uh, makabryczne.
Urgon pisze:Jak ktoś nie zamierza odpowiedzieć na pytanie albo nic dodać konstruktywnego to po co wogóle pisać.
Rozumiem, że ciebie ta reguła w jakiś sposób omija?
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Torgen »

re Urgon
Nie do konca rozumiem o co pytasz. Pytasz o to czy trener fanatyka jest rowniez w gildi KGKS? Zeby sie dowiedziec musisz sie o taka informacje postarac na arkadi. Swoja droga dosc dziwny wybor 'do jakiej gildi chce nalezec' kierowany tym czy dany trener tam sie znajduje.
Urgon
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2017 12:24

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Urgon »

Pytanie było o to czy jest trener w zawodzie w imperium. To że gildia może dać etat wiem. Kiedyś byłem wykidajlo w Bisigen, i miałem drogę do fanatyka i musiałema pływać do ISTAR. Więc wiem że nie ma w imperium i nie będzie,pytałem mając nadzieję że się coś zmieniło w ciągu 3 lat niobecnosci. No chyba że etat w gildii. Mam nadzieję że ty też rozumiesz moja chaotyczna wypowiedź pisana w toalecie w pracy. :lol:
Bargian
Posty: 49
Rejestracja: 11 lis 2015 00:02

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Bargian »

Matko bosko.


Trener fanatyka jest w Ishtar i nic sie nie zmielo. Gildia moze Cie polecic do nauk dzieki czemu bedziesz mogl trenowac do 100% zawodu, zamiast do 75% jako gp.

Jezeli masz pisac w pracy w kiblu w ten sposob to lepiej w ogole nie pisz. Faktycznie Twoje wypowiedzi sa chaotyczne, wrecz smieszne czasami do tego miales zabawne problemy z ortografia. Jezeli chcesz normalnej odpowiedzi to napisz normalnie.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Torgen »

Ja slyszalem ze trener fanatyka jest w jednej osadzie w imperium w kiblu siedzi. Pewne info od Ukala. Na pewno znajdziesz skoro w kiblu w arke grasz.

Kuzwa, to jest temat na osobny topic. Najbardziej extremalne miejsca gdzie grales w arke. Na razie jak dla mnie wygrywal taksowkarz wiozacy klienta. Ale ty tym kiblem w pracy go przebiles.
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Gildie, zawody i kluby

Post autor: Fuggazi »

Hmm, w kiblu też zdarzyło mi się już grać w arkę (no, grać to za dużo powiedziane, raczej pocztę sprawdzać), ale w domu, nigdy w pracy...
Torgen, masz racje, to zajebisty temat na nowy wątek albo jakaś ankietę ;)
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
ODPOWIEDZ