Ogólna mechanika muda

Forum Pomoc dla Początkujących.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Numeron »

Hunrin pisze:Czy można zmienić broń w czasie odbywania treningu, np. do tej pory trenowałem miecze, a chcę przerzucić się na topory?

Z góry sory jeśli odpowiedź już gdzieś padła ;)
Moglbys ale staz zostalby zresetowany, umy (procz broni) mialbys takie same ale przez XX czasu nie dostawalbys nowych umow tylko um nowej broni.
Awatar użytkownika
Hunrin
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2017 15:58

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Hunrin »

Czyli mogę u trenera wpisać dajmy na to 'zmień broń' (nie znam komendy, wymyślam) i wybrać inną w ramach tego samego zawodu?
Czarnooki umorusany krasnolud mowi: Hunrin? Pierwsze slysze.
Zasapany zamyslony krasnolud mowi: Eeee tam.
Zasapany zamyslony krasnolud macha reka lekcewazaco.
Gdzies ze wschodu dobiega cie ryk: Ubije jak psa!!!

:lol:
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Ethian »

Nie.
Nie możesz wybrać innej broni. Musisz rozpoczać zawód od nowa.
Więc jak jesteś fanatykiem i masz 30% zawodu, idziesz do trenera wpisujesz komende "rozpocznij trening w zawodzie" (czy jakos tak) i jestes fanatykiem na innej broni ale masz zawodu 0%.

EDIT: ogólnie nie opłaca się tego robić. Inną broń będziesz mieć do wyboru jak dostaniesz etat, ukończysz ten zawód i wyidlujesz kolejne pół roku
Awatar użytkownika
Hunrin
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2017 15:58

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Hunrin »

Dzięki za rozjaśnienie :)
Czarnooki umorusany krasnolud mowi: Hunrin? Pierwsze slysze.
Zasapany zamyslony krasnolud mowi: Eeee tam.
Zasapany zamyslony krasnolud macha reka lekcewazaco.
Gdzies ze wschodu dobiega cie ryk: Ubije jak psa!!!

:lol:
Orrgar

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Orrgar »

ogolnie wiec ...

Idziesz do trenera

Rozpocznij szkolenie w zawodzie xxx bodajze dwukrotnie trzeba kliknac.


Wybierasz nowa bron.

Umy te co wyidlowales zostaly z zawodu , um broni sie skasowal do zera, dopoki um broni nie wyrowna sie z umami ktore masz juz z zawodu, reszta nie bedzie isc dalej.
wiec jak powiedzmy 8 tygodni wybierales zawod to kolejne 8 nim um broni sie wyrowna i ruszy to razem dalej.
Awatar użytkownika
Hunrin
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2017 15:58

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Hunrin »

Dzięki Orrgarze!

Rozumiem, że 2,5 mithryla za rozpoczęcie nauki muszę zapłacić jeszcze raz czy nie?
Czarnooki umorusany krasnolud mowi: Hunrin? Pierwsze slysze.
Zasapany zamyslony krasnolud mowi: Eeee tam.
Zasapany zamyslony krasnolud macha reka lekcewazaco.
Gdzies ze wschodu dobiega cie ryk: Ubije jak psa!!!

:lol:
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Ald »

Trzeba płacić.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Strideo
Posty: 79
Rejestracja: 04 sie 2017 22:02

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Strideo »

Witam,

Mam pytanie odnośnie mechaniki walki. Moja postać jest początkująca więc nie ma mowy o wielkich umiejętnościach. Ubrana jest w podstawowe rzeczy z urny i tak samo jeśli chodzi o uzbrojenie (czarny obsydianowy miecz). Miecze mam wytrenowane na 'troche'. Chodzę po łąkach i lasach wokół Novigrodu i np.: napotykam Kozę. Zaznaczam, że używam klienta WWW. Klikam na Kozę i zabij. Następnie w oknie głównym opisywany jest przebieg walki. Parę razy Koza nawet zadała mi dość duże obrażenia. Cała walka trwa bardzo długo a obrażenia Kozy są relatywnie słabe. Zastanawiam się jak działa system i mechanika walki punktacja etc. gdyż nawet ktoś nie obeznany może zabić Kozę nożem kuchennym jednym cięciem nie tracą przy tym połowy kondycji. Czy źle coś robię jeśli chodzi o walkę czy po prostu taka jest mechanika i system punktacji w Arkadii? Trochę dziwne to jeśli ktoś by mnie pytał, gdyż do rzeczywistych warunków 'bojowych' ma się to nijak.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie
Strideo
Awatar użytkownika
Derdhang
Posty: 143
Rejestracja: 24 cze 2017 00:15

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Derdhang »

Poczatkowa postac jest niezwykle slaba, tak dziala mechanika arki. (jestes silny prawie jak trzyletnie dziecko, nie dawaj mu (dziecku) noza by zabil dorodnego, dzikiego Capa). Z czasem jest latwiej ;) (z kazdym zabitym przeciwnikiem nabierasz sil bojowych)
他に方法はありません
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Adventicus »

Porisłbym kogoś o wyłożenie mi jak na arce działa tropienie. Od czasu dłuższego pogrywam sobie myśliwym z pełnym zawodem I szczerze zauważam naprawde niewielką różnice pomiedzy tropieniem GP a pełnym zawodem myśliwego. Nadal widze kwiatki typu tropie sobie jelenia wchodze na lokacje zaczynam tropic I albo rozpoznaje slady jako coś innego albo cholera przejdzie mi kuropatwa I zaciera mi slady jelenia.
ODPOWIEDZ