Mudlet 4.0 w języku polskim

Forum techniczne Arkadii.
Vadi
Posty: 26
Rejestracja: 03 kwie 2017 21:18

Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Vadi »

Cześć!

Jestem jednym z programistów programu Mudlet i staramy się, aby Mudlet 4.0 współpracował z Polakami. Chciałbym zaprosić wszystkich, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z przetłumaczonym oprogramowaniem, życzeniami dla Mudleta i opiniami na temat proponowanej mapy drogowej na naszych forach (forums.mudlet.org). Jeśli już pracujesz nad dodawaniem i18n wsparcia Mudletowi, dołącz do nas Github, aby dołączyć do naszych starań;)

Pozdrowienia
Vadim

(Po tłumaczeniu przez google)
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Fuggazi »

Wow :shock:
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Tercoral »

Ciekawe jak zalozyl postac...

Dla mnie to jakis wkret
Tęczowe serce... :oops:
Jorhn
Posty: 28
Rejestracja: 29 sie 2011 10:25

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Jorhn »

Pofatyguj się może i zerknij pod link podany w pierwszym poście, przejrzyj forum tam istniejące a później oceniaj, czy to wkręt, czy nie.
Ceterum censeo OK delendam esse.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Werbat »

To nie jest wkręt. Ja kiedyś coś postowałem na oficjalnym forum mudleta i mi proponował zostanie tłumaczem. Pewnie stąd też zna Arkadię, bo odnosiłem się w swoich postach bezpośrednio do niej.
Ale i tak szacun, że założył postać.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Vadi
Posty: 26
Rejestracja: 03 kwie 2017 21:18

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Vadi »

Alright Google is talking about screws and stuff now so it's a little confusing, sorry :) this is real, you can write to me at vadim.peretokin mudlet.org to confirm. Looking for input on whenever our proposed roadmap (outlined here) makes sense and any additional feedback / features you'd like to see. We're just starting with localising Mudlet so we're pretty new to this.
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Enefghar »

We were just curious how did you manage to create the character in our MUD ;) I can imagine that was a linguistic challenge or you had someone do it for you.
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Vadi
Posty: 26
Rejestracja: 03 kwie 2017 21:18

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Vadi »

Google Translate + web client. That said I haven't succeeded in pulling off the same in other languages yet haha.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Werbat »

Oh, right - I've forgot that now creating a character is just simple choosing some data (name, race, adjectives). Previously it was the full RP story, which could make you some problems ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Vadi
Posty: 26
Rejestracja: 03 kwie 2017 21:18

Re: Mudlet 4.0 w języku polskim

Post autor: Vadi »

Yeah the popups hiding 2 of the 6 name fields gave me enough trouble. Anyway, I still don't know much about how you guys play at all - I see the Polish alphabet for example includes letters with accents. Are those used or not used in the game at all? How does Mudlet work right now on Arkadia? What are the pain points?
ODPOWIEDZ