Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Nie, to jest blad pozwalajacy na html injection. Musze to zablokowac, bo jest niebezpieczne dla uzytkownikow.
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Soel »

Naprawione!
Jednak z drugiej strony trochę szkoda, bo pozwalał na robienie prowizorycznych bindów.
Wzór "Lampa wyczerpuje sie i gasnie" można było przekształcić na...

Kod: Zaznacz cały

<script>document.getElementById("user_input").value = "napelnij lampe olejem;zapal lampe";</script>
Później przyklepać enterem i vuala! ;) Już zdążyłem się za tym stęsknić, przydałoby się coś takiego jako oficjalne rozwiązanie.
Ethian
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2017 12:14

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Ethian »

Przy używaniu aplikacji firefox na telefonie, po przesunięciu na panel z różą wiatrów nie widać zejścia w dół/górę (jest ono 'schowane' i trzeba delikatnie przesunąć panel żeby się pojawiło ale nie przewinęło do nast. panelu).

Testowane na dwóch urządzeniach, o śr. ekranu 5.5 i 6.0. Inne przeglądarki pracują bez zarzutu.
Dorgann
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2016 12:25

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Dorgann »

Klient-przyciski: nie zapisuje zmian istniejacych makr i innych aliasow po nacisnieciu "zapisz". Trzeba "zapisac", "dodac" i znow "zapisac", zeby zapisalo zmiany, juz dodane notabene.

I to okienko komunikatowe mogłoby po chwili wygasnąć, a nie po kliknięciu weń.
Korgan
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2017 02:12

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Korgan »

Założyłem drugą postać dla pogrania "od zera" ze znajomym, niestety chyba przy tworzeniu postaci coś poszło nie tak i przy próbie logowania się na postać dostaję czerwoną ramkę z informacją o błędzie i propozycją ponownego spróbowania. Niestety, Arkadia chyba traktuje to jako udane logowanie gdyż przy próbie logowania na pierwszą postać mam informację o tym, że "nowa" postać jest zalogowana. Czy można tą nową postać jakoś "zrestartować"/usunąć? Nie ukrywam że zależy mi na wybranym imieniu.
Dhopen

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Dhopen »

Korgan pisze:Założyłem drugą postać dla pogrania "od zera" ze znajomym, niestety chyba przy tworzeniu postaci coś poszło nie tak i przy próbie logowania się na postać dostaję czerwoną ramkę z informacją o błędzie i propozycją ponownego spróbowania. Niestety, Arkadia chyba traktuje to jako udane logowanie gdyż przy próbie logowania na pierwszą postać mam informację o tym, że "nowa" postać jest zalogowana. Czy można tą nową postać jakoś "zrestartować"/usunąć? Nie ukrywam że zależy mi na wybranym imieniu.
pewnie chodzi o błąd przy wczytywaniu konfiguracji?
Erenen
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2017 11:42

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Erenen »

Mam ten sam blad co Korgan i wyskakuje ramka ze wystapil blad przy wczytywaniu konfiguracji. Ktos wie jak to naprawic?
Korgan
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2017 02:12

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Korgan »

pewnie chodzi o błąd przy wczytywaniu konfiguracji?[/quote]

Dokładnie tak.
Awatar użytkownika
Rukhar
Posty: 85
Rejestracja: 16 gru 2016 16:23

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rukhar »

Mi ostatnio w zmudzie dosyć często (szczególnie przy ocenianiu dużej ilości rzeczy na raz) wyskakuje error MCCP. Ja jestem zielony i nie wiem co to znaczy, ale wydaję mi się, że to arkadia coś się sypie, a nie mój zmud. Ktoś bardziej ogarnięty mógłby powiedzieć co to może oznaczać? (Ten error)

Kod: Zaznacz cały

ob siebie
Jestes turem, znanym jako:
Ob_205914, tur.
Jestes w swietnej kondycji.
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Soel »

Czołem!

W konfiguracji klienta www wyzerowały mi się ustawienia "przycisków". Nie ma ich tez w pliku .json, który zapisałem sobie na dysku (całość jest dość rozbudowana, w tym momencie waży 65,5 kB).

Czy jest jakiś dopuszczalny limit wielkości pliku, powyżej którego mogą występować problemy?

Działam na:
Ubuntu 16.04 (64-bit)
Chrominium 58.0.3029.110

W konsoli brak komunikatów o błędach. Teraz. ;)
ODPOWIEDZ