Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Awatar użytkownika
Tercoral

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Tercoral » 15 cze 2018 20:44

Juz odpowiadam.

Mozna zrobic wtyczke ktora to robi. W google chrome sa takie wtyczki. Ja mam taka ze blokuje reklamy i druga ktora eliminuje slajdy. To moze byc taka wtyczka ktora rysuje mapy. Wiec pozwalam zrobic taka wtyczke, a kto sie poczuwa niech ma mily dzien.
Tęczowe serce... :oops:

Apolios

Post autor: Apolios » 16 cze 2018 00:25

@Adair
Wiem, że wtyczki takie są, gdyż używam do arkadii. Jednak nie wszystko da się nimi zrobić i trzeba trochę nakombinować. Poza tym nie każdy musi znać css/html by to ogarnąć.

Ghashnak

Post autor: Ghashnak » 18 cze 2018 02:23

A czy istnieje opcja dostosowania klienta dla osób niewidomych? MOże w końcu możnaby zrezygnować z Musha... Kto wie, kto wie.

Awatar użytkownika
Rafgart

Post autor: Rafgart » 18 cze 2018 12:55

Nie sadze zebysmy kiedykolwiek doszli do takiego poziomu mozliwej personalizacji, by klient byl dostosowany do osob niewidomych.
Przegladarka nie jest w stanie uruchamiac dzwiekow z plikow na dysku, ale moge dodac jakies nowe, jesli ktos je znajdzie (musza to byc krotkie pliki mp3 wysokiej jakosci z odpowiednia licencja do uzywania).
Jesli chodzi o konfiguracje wygladu, to tu bedzie troche wiecej mozliwosci przy nastepnej wersji klienta. Dopiero gdy ona sie pojawi i bedzie odpowiednio wytestowana to byc moze zaczna sie prace nad lepsza mapa.

Rafhard

Post autor: Rafhard » 18 cze 2018 13:32

Znalazłem trochę tych dźwięków i powybierałem. Wszystkie rzecz jasna z darmowych stron.

1. http://soundfx.pl/plikiszukaj/index/k/3 ... %2C+syreny
Klakson 1
Klakson 2 (z wnętrza)

2. http://www.darmowe-na-telefon.pl/dzwonki/rozne/1
Strona 1:
Beben

Strona 2:
Ciuchcia
Dzwonki

Strona 4:
Klakson

Strona 6:
O O! O O!
Kuka Kukuleczka

Strona 7:
Przejazd Kolejowy

Strona 9:
Smiech
Sonar
Sparta

Strona 10:
Statek (3)

Strona 12:
Trabka
Wkretarka

3. https://www.freesoundeffects.com/free-s ... nds-10034/
slap
sword echo

:!: Informacje o regulaminie lub licencjach do powyższych stron :!:

1. http://soundfx.pl/regulamin
2. http://www.darmowe-na-telefon.pl/ - informacja ogólna (nie wiem, czy może być uznana jako licencja, ale na stronie jest dużo ciekawych dźwięków więc jak któreś zostaną wybrane to mogę je w razie potrzeby poszukać gdzie indziej)
3. https://www.freesoundeffects.com/about.php

Sildil

Post autor: Sildil » 23 cze 2018 11:09

Ja tu tylko z małym podziękowaniem. Nie byłoby powrotu na Arkę, gdyby nie oficjalny klient. Naprawdę nie mam ochoty instalować zmudów, mudletów, czy innych mniej lub bardziej dziwnych rzeczy. To miało być na zasadzie: "a stworzę sobie postać, zobaczę jak Arka się trzyma" i widzę takie cudo dostępne dla każdego z możliwościami konfiguracji, wbudowanymi najważniejszymi mapami itd. itp. Człowiek myśli, że wyleczył się z nałogu po parunastu latach, a tu jebudu prosto w pysk :D
"Motto Kalrega się nazywa - od stania expa nie przybywa."

Guspen

Post autor: Guspen » 15 sie 2018 11:05

Ktokolwiek, jakkolwiek stworzył webowego klienta Arkadii - KUDOS! Wspaniała robota - w 99% zastępuje wszelkie klienty mudów.

A w sprawie tego 1% jest wniosek. Byłaby możliwość dodania opcji notatek? Czasami są rzeczy, ktore chciałbym żeby moja postać zapamiętała (jakies zdarzenie, wypowiedź, warunki zakładu). Starczyłby zwykły pseudonotatnik - żeby tylko pare rzeczy wpisać. Jako, że bede grał z różnych komputerów taka opcja bardzo by się przydała.

Aczkolwiek to tylko moja fanaberia. Tak czy inaczej - genialna robota z klientem.

Awatar użytkownika
Gritta

Post autor: Gritta » 15 sie 2018 23:20

Guspen pisze:Ktokolwiek, jakkolwiek stworzył webowego klienta Arkadii - KUDOS! Wspaniała robota - w 99% zastępuje wszelkie klienty mudów.

A w sprawie tego 1% jest wniosek. Byłaby możliwość dodania opcji notatek? Czasami są rzeczy, ktore chciałbym żeby moja postać zapamiętała (jakies zdarzenie, wypowiedź, warunki zakładu). Starczyłby zwykły pseudonotatnik - żeby tylko pare rzeczy wpisać. Jako, że bede grał z różnych komputerów taka opcja bardzo by się przydała.

Aczkolwiek to tylko moja fanaberia. Tak czy inaczej - genialna robota z klientem.
Zrób sobie plik w chmurze, na jakimś googledrive, dropboxie czy coś takiego. Chyba nawet wygodniejsze, bo jakoś łatwiej mi się tak łączy/przełącza okienka. Alternatywnie, jeśli nie masz na to chęci - wysyłaj listy sam sobie.
Artykuł na wiki, sama prawda.
Gdy gra chochlik, wiedźma skacze,
Noc się śmieje, słonce płacze...
Tam, gdzie trawy rosły wcześniej,
Żadnej nie usłyszysz pieśni

Awatar użytkownika
Asahel

Post autor: Asahel » 22 wrz 2018 12:02

Cześć,

czy w oficjalnym kliencie Arkadii można jakoś zaimplementować sobie mini licznik zabitych mobów? Nic skomplikowanego, proste info w stylu:
Od ostatniego zalogowania zabiles:
snotling - 13
szczur - 30

Jeśli tak, to czy ktoś podpowiedziałby jak taki skrypt miałby wyglądać? Jestem absolutnie zielony w temacie :cry:

ED: Wielka szkoda :( Dziękuję za info!
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2018 15:50 przez Asahel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adair

Post autor: Adair » 23 wrz 2018 09:29

Nie można. To wymagałoby minimalnych baz danych, a oficjalny klient takich nie ma.

ODPOWIEDZ