Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Gleanevall »

Ktoś już o tym pisał, ale nie zostało poprawione. W styles.css, w poniższym fragmencie powinno być height: 40px;.

Kod: Zaznacz cały

#topmenu {
    height: 37px;
    display: block;
Załączniki
topmenu.png
topmenu.png (2.19 KiB) Przejrzano 3710 razy
Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2013 11:11

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Ulf »

Hej,

Jestem totalnie zielony stąd pytanie: czy da się w kliencie ze strony uruchomić jakoś dźwięki, np. krótki dzwonek przy ataku na naszą pustać?

Ogólnie jeszcze raz napiszę, że mega super jest ten klient! :)
Nrdan Neucharon z Twierdzy Mons Arx
Gość

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Gość »

W konsoli wyświetla się przy błędzie:

Kod: Zaznacz cały

Inspected target has crashed. Once it reloads we will attach to it automatically.
Kod w konsoli staje się niedostępny, nie można nic tam zmieniać, nawet zaznaczyć. Wygląda na to, że po prostu urywa kontakt ze stroną.
Ciekawe, że teraz już nie wyrzuciło mnie z forum.
Awatar użytkownika
Aika
Posty: 59
Rejestracja: 22 mar 2014 22:05
Lokalizacja: Brugge

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Aika »

Wspaniale dzieki za klienta, jest fantastyczny.
Madame Directeur, patronne des Elfes, Demi-elfes et voyageurs
Awatar użytkownika
Evi
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2012 18:56

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Evi »

Witam.
Kilka dni temu z ciekawości zalogowałam się przez oficjalnego klienta, zrobiłam na próbę kilka aliasów. Wszystko bardzo ładnie chodziło.
Faktycznie, kawał świetnej pracy. Dla mnie szczególnie mapa pokazująca obecną pozycję jest super, programy których używam tego nie mają.

Dziś, będąc zmuszona do korzystania z peceta, zalogowałam się przez klienta, zrobione wcześniej aliasy były i działały. Z pasją więc zaczęłam sobie konfigurować i ustawiać wszystko. Zapisując co chwilę, gdyż nie ufam blaszakom za grosz. Za każdym razem miałam komunikat: Konfiguracja aliasow/makr została zapisana.
Co jakiś czas sprawdzałam, wszystko działało. W między czasie zbierałam zioła. W którymś momencie zobaczyłam, że coś się zwiesiło, bo nie mam odpowiedzi od systemu po komnedzie "szukaj dziurawca" mimo że kolejny komunikat o zapisaniu ustawień wyskoczył. Przelogowałam się więc i niestety, po zalogowaniu wyskoczyło mi: Błąd przy odczycie konfiguracji klienta z muda.
Poszło w piździec wszystko, nawet te aliasy ustawione kilka dni temu :(

System Windows 7/64.

Słusznie nie ufam blaszakom, czy to błąd w kliencie? Jak uniknąć tego na przyszłość, bo półtorej godziny straciłam na darmo?
A klient naprawdę świetny, chętnie bym na nim grała. Jak już go sobie skonfiguruję i będę mieć pewność, że to się zachowa... :D
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Widac nadal jest jakis problem z przesylaniem konfiguracji.
Zeby nie bylo to az tak uciazliwe zmienilem, ze nowy zapis nie nadpisze starego, poki nie bedzie w pelni przeslany (i dopiero wtedy pojawi sie napis 'Konfiguracja zostala zapisana.').
Czyli jak nie dostajecie zwrotnej informacji, ze udalo sie zapisac, to trzeba probe powtorzyc.

I przy okazji moglabys podeslac loga z tego momentu, jak klient sie 'zawiesil'?
Gość

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Gość »

Jeszcze jeden błąd:
Zrobiłem alias:

Kod: Zaznacz cały

z ==> zabij %% %% %% %%
"z siebie" powoduje wysłanie do klienta "z siebie siebie siebie siebie"
Zastępuje każde procenty wpisanym słowem.

Ominąłem to wpisując tak samo do "aliasów kontowych" - tam już działa.

Mimo wszystko, błąd jest błędem.

Re:Down
Ok. Myślałem, że błąd, bo inaczej działa to na aliasach postaci.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014 15:59 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Tak ma dzialac.
Awatar użytkownika
Evi
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2012 18:56

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Evi »

Niestey Rafgarcie, nie ma loga. Poszło wszystko w diabły, logi też. Przed tym zawieszeniem w zakładce logi były dwa, z dwóch poprzednich sesji, teraz jest pusto.

Jeśli zrobi mi się tak jeszcze raz to skopiuję ręcznie do pliku txt ale mam nadzieję, że nie będzie okazji:)
Gorfang
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2013 15:16

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Gorfang »

Po zalogowaniu na tą postać wyskakuje błąd:

Kod: Zaznacz cały

Écore.conf {"font_type":"","font_size":"14","logging":false,"logging_times":false,"input_limit":"10","msg_limit":"","input_split":"59","right_panel":["mapa","kierunki","kondycja","mana","zmeczenie","obciazenie","panika","glod","pragnienie","upicie","postepy"],"left_panel":[],"bottom_panel":[],"macros":{"96":"idz","97":"sw","98":"s","99":"se","100":"w","101":"zerknij","102":"e","103":"nw","104":"n","105":"ne","107":"d","109":"u","110":"wyjscie"},"alt_macros":{"97":"przemknij sw","98":"przemknij s","99":"przemknij se","100":"przemknij w","102":"przemknij e","103":"przemknij nw","104":"przemknij n","105":"przemknij ne","107":"przemknij d","109":"przemknij u","110":"przemknij wyjscie"},"ctrl_macros":{"97":"przemknij z druzyna sw","98":"przemknij z druzyna s","99":"przemknij z druzyna se","100":"przemknij z druzyna w","102":"przemknij z druzyna e","103":"przemknij z druzyna nw","104":"przemknij z druzyna n","105":"przemknij z druzyna ne","107":"przemknij z druzyna d","109":"przemknij z druzyna u","110":"przemknij z druzyn؇½¬B_ññsp

ñsp





5¸

;^{X 

 

ñÉclient_conf {}{"font_type":"","font_size":"14","logging":false,"logging_times":false,"input_limit":"10","msg_limit":"","input_split":"59","right_panel":["mapa","kierunki","kondycja","mana","zmeczenie","obciazenie","panika","glod","pragnienie","upicie","postepy"],"left_panel":[],"bottom_panel":[],"macros":{"96":"idz","97":"sw","98":"s","99":"se","100":"w","101":"zerknij","102":"e","103":"nw","104":"n","105":"ne","107":"d","109":"u","110":"wyjscie"},"alt_macros":{"97":"przemknij sw","98":"przemknij s","99":"przemknij se","100":"przemknij w","102":"przemknij e","103":"przemknij nw","104":"przemknij n","105":"przemknij ne","107":"przemknij d","109":"przemknij u","110":"przemknij wyjscie"},"ctrl_macros":{"97":"przemknij z druzyna sw","98":"przemknij z druzyna s","99":"przemknij z druzyna se","100":"przemknij z druzyna w","102":"przemknij z druzyna e","103":"przemknij z druzyna nw","104":"przemknij z druzyna n","105":"przemknij z druzyna ne","107":"przemknij z druzyna d","109":"przemknij z druzyna u","110":"przemknij z druzyn؇½¬B_Éclient_conf {}{"font_type":"","font_size":"14","logging":false,"logging_times":false,"input_limit":"10","msg_limit":"","input_split":"59","right_panel":["mapa","kierunki","kondycja","mana","zmeczenie","obciazenie","panika","glod","pragnienie","upicie","postepy"],"left_panel":[],"bottom_panel":[],"macros":{"96":"idz","97":"sw","98":"s","99":"se","100":"w","101":"zerknij","102":"e","103":"nw","104":"n","105":"ne","107":"d","109":"u","110":"wyjscie"},"alt_macros":{"97":"przemknij sw","98":"przemknij s","99":"przemknij se","100":"przemknij w","102":"przemknij e","103":"przemknij nw","104":"przemknij n","105":"przemknij ne","107":"przemknij d","109":"przemknij u","110":"przemknij wyjscie"},"ctrl_macros":{"97":"przemknij z druzyna sw","98":"przemknij z druzyna s","99":"przemknij z druzyna se","100":"przemknij z druzyna w","102":"przemknij z druzyna e","103":"przemknij z druzyna nw","104":"przemknij z druzyna n","105":"przemknij z druzyna ne","107":"przemknij z druzyna d","109":"przemknij z druzyna u","110":"przemknij z druzyna wyjscie"},"colors_regex":[],"colors_color":[]}
Nie wyświetla się nawet podstawowa konfiguracja. Na drugiej postaci nie mam takich problemów.

Edit -Już wszystko działa, dziękuję za pomoc :)
Ostatnio zmieniony 24 mar 2014 08:22 przez Gorfang, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ