Dodatkowa opcja dla kupców/subiektów

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Dodatkowa opcja dla kupców/subiektów

Post autor: Airhil »

Soelu, a tobie, jako niezgildiowanemu gnomowi z niebojowym zawodem nie przyszło do głowy, że wiele tych osób zwyczajnie woli życie GP? Ja nad dołączeniem gdziekolwiek pomyślałem dopiero po jakimś roku gry. Pewnie drugie tyle minie, zanim będę pełnoprawnym członkiem (nie wiem, może, jestem optymistą).
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Dodatkowa opcja dla kupców/subiektów

Post autor: Soel »

Eltharis, łap! :)
Airhil pisze:Soelu, a tobie, jako niezgildiowanemu gnomowi z niebojowym zawodem nie przyszło do głowy, że wiele tych osób zwyczajnie woli życie GP?
Owszem, przyszło i o tym napisałem (nazwałem ich outsiderami). Jeśli jednak chodzi o mnie, takie życie prowadzę z konieczności, a nie z wyboru.

Zauważ też, że osoby, które już dawno wyidlowały swoje 75% w zawodzie bojowym i nie próbują się dostać się do żadnego stowarzyszenia, to na Arkadii nie jest wcale rzadkość. Przydałoby się sprawdzić dla porównania podobny wykres, ale z uwzględnieniem GP-ków o już odbytym podstawowym stażu. Teraz to trochę wróżymy z fusów.
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Dodatkowa opcja dla kupców/subiektów

Post autor: Isil »

Soel pisze:
Isil pisze:Moze komus eksp sprawia frajde, ale to wtedy... Robi postac bojowa, prawda?
Nieprawda!
"Exp" to z angielskiego "dośw", a nie "skuteczność bitewna". Przecież oszołom kolekcjonujący mithryle w gruncie rzeczy niczym nie różni się od tego, który 90% czasu gry spędza bijąc mobki. Obaj są ekspiarzami. Skoro jednak wprowadzono już zawody niebojowe, to dlaczego by tak nie stworzyć dla nich adekwatnej ścieżki rozwoju?
Eksp w rozumieniu biciu mobkow a nie ekperiencji ogolem.
Soel pisze:
Isil pisze:Eksp w druzynie jest daleko bardziej przyjemny niz solo, i na moj skromny gust nie ma tak naprawde o co plakac.
Ciach!
Teraz nie wiem czy ta czy tez moze ta :(
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Dodatkowa opcja dla kupców/subiektów

Post autor: Soel »

Isil pisze:Moze komus eksp sprawia frajde, ale to wtedy... Robi postac bojowa, prawda?
Isil pisze:Eksp w rozumieniu biciu mobkow a nie ekperiencji ogolem.
Jasna sprawa! Jeśli ktoś chce być wojownikiem, wybiera zawód bojowy. My jednak rozmawiamy tu o kupcach, którzy chcieliby poświęcić się ekspowi w tym ogólniejszym znaczeniu. Twój post odbiega zatem od tematu, a ja uroczyście wlepiam Ci karnego kaktusa!
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Dodatkowa opcja dla kupców/subiektów

Post autor: Isil »

Soel pisze: Jasna sprawa! Jeśli ktoś chce być wojownikiem, wybiera zawód bojowy. My jednak rozmawiamy tu o kupcach, którzy chcieliby poświęcić się ekspowi w tym ogólniejszym znaczeniu. Twój post odbiega zatem od tematu, a ja uroczyście wlepiam Ci karnego kaktusa!
No popatrz - a ja myslalam ze mowa jest o kupcach i Ci (albo tylko ja) ktorzy nie narzekaja na obecny system tez moga sie wypowiedziec. :?
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Dodatkowa opcja dla kupców/subiektów

Post autor: Soel »

ODPOWIEDZ