Nilfgaard

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Fuggazi
Posty: 162
Rejestracja: 13 maja 2010 12:48

Re: Nilfgaard

Post autor: Fuggazi »

Adventicus pisze:Fuggazi wykazuje chęci...
Otóż błąd. To, że zachęcam innych nie znaczy wcale, że mi się chce. Poza tym mam na pieńku z Rafgartem i chyba moje niechcenie poniekąd głównie z tego wynika...
Jak ktoś umie czytać między wierszami - właśnie tego wszystkim zapaleńcom życzę - wytrwałości i determinacji. Kropla drąży skalę.

@ Terenes
Mógłbym się pochwalić wieloma, tyle że nie maja nic wspólnego z Arką ;)
Co to jest Chaos? To jest Ład, który zniszczo­no przy Stworze­niu Świata.
S.J. Lec
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Nilfgaard

Post autor: Crer »

W tym przypadku musze zgodzic sie z Terenesem. Swoja droga wielki szacunek za wiedze :!:

Mimo to uwazam, ze zawsze warto probowac!

Przydalby sie takze klarowny glos Czarodziejow w tej sprawie. Yarrid? Tarael? Elander? Rafgart? Zurwen?
Awatar użytkownika
Lus
Posty: 45
Rejestracja: 17 wrz 2017 20:34
Lokalizacja: Varahia

Re: Nilfgaard

Post autor: Lus »

Fuggazi pisze: Wylej więc ten projekt z głowy na pergamin. Zapoznaj jakiegoś przychylnego maga, który jednym ruchem różdżki wyczaruje z tego pergaminu zapomniany świat.
Pytanie czy starczy Ci determinacji?
Heh, najlepiej proponować komuś, że coś opisał, zwłaszcza ze jest juz opisane... :D Wizowie powiedzą, że nie i pozamiatane. Skoro miało być a nie ma, to znaczy, że nie będzie. :) Choć pewnie byloby ciekawie.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nilfgaard

Post autor: Werbat »

Adventicus pisze:Postuluje coby zwizować Fugga z Werbatem, może wtedy bedzie wystarczający manpower coby zakodować Nilfgard w Ishtar i coś nowego w Imperium. Fuggazi wykazuje chęci a Werbat poprawi ewentualne literówki w opisach.
Postuluję, cobyś rzucił się w kupę.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ