Exp

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Exp

Post autor: Homerofe »

Godzino-snoty/tony smiecia nie przekladaja sie na exp :P chodzilo o cos bardziej wydajnego.
Wakahiko
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2009 15:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Exp

Post autor: Wakahiko »

a jak wykupisz ten najwyzszy poziom to co pozniej bedziesz robil?
"W wan­nie historii prawdę trudniej jest utrzymać niż mydło, i o wiele trud­niej znaleźć..." - Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Exp

Post autor: Vinzt »

Dalej tapetowal sciany mithrylem!
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Exp

Post autor: Homerofe »

Wakahiko pisze:a jak wykupisz ten najwyzszy poziom to co pozniej bedziesz robil?
Czekal na inne pomysly z kategorii co zrobic z kasa :P
Husaar
Posty: 13
Rejestracja: 14 cze 2009 22:25

Re: Exp

Post autor: Husaar »

ja wiem co zrobić z kasą tych co mają jej za dużo :) stwórzcie fundusz na rzecz biedniejszych graczy :D
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Exp

Post autor: Haern »

Krzywa expa jest logarytmiczna, kupowanie przykladowych 1000pkt za te przykladowe 100zl oplacaloby sie pewnie do pewnego poziomu, a pozniej juz nie, bo kwoty szly by w tysiace mithryli zeby wyorac nieznaki.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Exp

Post autor: Swan »

a ja mam takie pytanie - czy mialby to byc exp bojowy?
czytaj - padniesz - tracisz?
czy cos jak q-exp - jesli tak, to nie widze tego pomyslu bo kazdy lowilby ryby i za miesiac po arce biegalyby same legendy, a co za tym idzie znow balansowanie swiata
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Exp

Post autor: Homerofe »

Exp bojowy - nie robmy jaj z pogrzebu :D od qexpa sa zadania.

Haern: ale do pewnego poziomu by sie oplacalo kupowac expa, nawet pozniej dla tych co wola nosic paczki czy zarabiac a nie zabijac tysiecznego moba.
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Exp

Post autor: Vinzt »

I uważacie to za złe? Sądzę, że jeśli ktoś czerpie przyjemność z uzbierania przykładowo 100 mth z paczek, to niech to ma. A jak ktoś czerpie przyjemność z bicia 1000 moba, to niech ma swoją przyjemność. Kwoty na postęp na biciu nawet bardzo opłacalnych stworków nie dorównają tym co uzbieranym przez kolekcjonerów - taka natura rzeczy - jedni biją a kasa im przez palce leci i powiedzmy uzbieranie tych 10 mth to już jest sukces, a inni zbierają na konto, ciułają i ciułają i napawają się widokiem tych np 20 mth :) wcale nie przestając ciułać.
Pulp
Posty: 274
Rejestracja: 21 maja 2009 00:44

Re: Exp

Post autor: Pulp »

Problem polega na tym, że tempo expienia spada wraz z poziomem, a tempo zarabiania kasy wraz z poziomem rośnie. Poza tym, kase mozna magazynować bez ryzyka jej utraty, oraz przekazywać.
Zablokowany