Postępy.

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Perrar
Posty: 30
Rejestracja: 22 cze 2012 10:48

Postępy.

Post autor: Perrar »

Witam.

Naszła mnie pewna myśl. O niewielkiej, aczkolwiek bardzo użytecznej zmianie we wskaźniku postępów. Być może udało by się wprowadzić pewien dodatek podczas wpisywania 'cechy', by pokazywało ile nam brakuję do kolejnej postępu? Wyglądało by to mniej więcej tak:

Poczyniłeś nieznaczne postępy w poznawaniu Świata i brakuję Ci jeszcze niewiele/niedużo/sporo/dużo/bardzo dużo by poznać go lepiej.

Oczywiście opis jest przykładowy. Można opisać to ładniej, by nie było "postępów w postępach". W każdym bądź razie dodatek ten dałby podejrzewam ogromną frajdę wszystkim postaciom które zajmują się przeważnie tą mroczną stroną mocy czyli expieniem.

Czekam na opinie!
Up onto the overturned keel Clamber,
with a heart of steel
Cold is the ocean's spray
And your death is on its way
With maidens you have had your way
Each must die some day!"
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Postępy.

Post autor: Herenvarno »

A to ja sie dolacze do powyzszego, tylko troche z innej strony.
Czy trudnym bylo by do zakodowania dostep do informacji typu:
"Do uzyskania aktualnych cech, potrzeba XXX 'nieznakow'."
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Dorien
Posty: 142
Rejestracja: 25 lip 2012 00:38

Re: Postępy.

Post autor: Dorien »

po co sie rozdrabniac zrobmy odrazu:

Kod: Zaznacz cały

Wydaje Ci sie, ze masz 1500/2600 doswiadczenia, brakuje Ci jeszcze 42% do kogoś doświadczonego.
albo lepiej
EXP:
[#################----------]
LEVEL: 5/13
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Postępy.

Post autor: Herenvarno »

Akurat to o co ja prosze jest juz przeszłością postaci, ktora, tak sie dziwnie sklada, mozemy znac nawet dzis.
Spelnic trzeba mianowicie jeden warunek, liczyc kazdy postep wbity przez postac od poczatku istnienia postaci.
Po co wiec taka dziwna konstrkcja?
Czasami nasza postac umiera. Dosc latwo policzyc dzieki takiej podpowiedzi jak daleko sie cofnelismy w rozwoju postaci.
Bywa tez tak, ze od pewnego czasu w podcechach mamy 'nadludzia' lub nawet w wiecej niz jednej podcesze.
Dowiedzenie sie tego, ze wlasnie po swej ostatniej smierci wlasnie wyrownales sie z poprzednim stanem (lub ze wbiles juz wiecej)nie jest mozliwe, doputy inna, nie nadludzka podcecha, laskawie nie drgnie.
Fajnie czekac. Gorzej, jesli srednio podcecha jakas moze podskoczy za pol roku, lub po roku gry.
Zadowolilo by mnie nawet proste "wlasnie stales sie rownie potezny jak niegdys."
re down :P
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2015 17:16 przez Herenvarno, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Postępy.

Post autor: Werbat »

"Gozej"? Chyba Tobie gorzej.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ