Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Adair
Posty: 86
Rejestracja: 21 lut 2017 09:30

Re: Drobne pomysly

Post autor: Adair »

Kod: Zaznacz cały

>rozloz plaszcz
Rozkladasz piekny wytworny plaszcz na ziemi.
>poloz sie na plaszczu
Kladziesz sie na pieknym wytwornym plaszczu.
>ziewnij
Ziewasz przeciagle.
Mowisz niewyraznie: Tylko przymkne oczy na chwile... - co jak najszybciej czyni i juz po chwili rozlega sie cichutkie pochrapywanie. Cos jest jednak nie tak, jego powieki drza, z ust wydobywa sie paniczny jek, dlon odgania cos niewidzialnego. Nagle Adair podrywa sie z poslania i szeroko otwartymi oczami spoglada w przestrzen.
Mowisz z przerazeniem: Koszmar... snil mi sie koszmarny brak kreatywnosci...
>otrzasnij sie
Otrzasasz sie! Brr...
Shast
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2018 21:21
Lokalizacja: na kolanach u Woody'ego

Re: Drobne pomysly

Post autor: Shast »

Widac, ze nie zalapales. Nie chodzi o to, ze system ma odgrywac postac za ciebie, ale o mechanizm, ktory pozwala postaci spac - i innym to widziec - gdy ty np. idziesz sobie kanapke zrobic albo postawic twierdze z kupy. Fajne urozmaicenie i systemowe ulepszenie - trwajace x sekund albo minut - czegos, co obecnie jest jako "gzgpzamysl sie/otrzasnij sie" i pomiedzy ktorymi komendami postac stoi sobie nic nie robiac, bo gracz jest afk. A to co ty zrobiles jest do odegrania w sekunde - zasniecie i obudzenie sie w jednej linijce. Idac Twoim tokiem myslenia, po co taka komenda jak <ziewnij "jak">? Rownie dobrze mozna zrobic przeca "Adair mowi: Hihihihi - po czym ziewa nonszalancko". Da sie? Da, ale masz mechanizm, to z niego korzystasz. Ze spania tez bys korzystal, jakby bylo :P
Shast Bindersvalt z Rdestowej Laki, niziolek
Rankor
Posty: 30
Rejestracja: 13 lip 2017 08:32

Re: Drobne pomysly

Post autor: Rankor »

Shast pisze:Widac, ze nie zalapales.
Strasznie wolno łapiesz, Adairze. Strasznie wolno.
Awatar użytkownika
Adair
Posty: 86
Rejestracja: 21 lut 2017 09:30

Re: Drobne pomysly

Post autor: Adair »

Bo ja taki miś o małym rozumku jestem, nie wszystko do mnie od razu dociera... :roll:
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 104
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Drobne pomysly

Post autor: Hiof »

Hiof pisze:Kalfaktor Gorniczy
Czeladnik Gorniczy
Antrycharz lub Handrycharz Gorniczy
Metaniarz Kopalniany
Mlodszy Gornik
Starszy Gornik
Gornik Przodowy
Sztygar Gorniczy
Nadsztygar Gorniczy
Bachmistrz Gorniczy

Wprowadziłem metaniarza z uwagi na ten emot:
*gosprawdz - sprawdzanie ulatnajacych sie dziwnych zapachow

i jeszcze Antrycharz czy Handrycharz?

Reszta chyba jest w porządku. Pytanie tylko czy ten "Gorniczy" wszędzie jest konieczny. Mi się wydaje, że tytuł powinien być dwuczłonowy. Alternatywą do słowa górniczy jest kopalniany lub wydobywczy.
Xxx, Altrommi Rodu Grimnar z Twierdzy Karak Kadrin, Starszy Gornik, krasnolud

To znaczy, że te tytuły nie mają szansy na zakodowanie w ramach Klubu Górników?
Awatar użytkownika
Tuko
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2016 12:24

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tuko »

Odnośnie tytułów - pomysł nie zginął i o nim pamiętamy. Niestety najpierw cały system górnictwa czeka na swoja kolejkę do poprawienia.
Uprzedzając kolejne pytania - nie, nie wiem kiedy to nastąpi, zapewne po świętach :)
Dorg
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2018 17:41

Re: Drobne pomysly

Post autor: Dorg »

Tuko pisze:Odnośnie tytułów - pomysł nie zginął i o nim pamiętamy. Niestety najpierw cały system górnictwa czeka na swoja kolejkę do poprawienia.
Uprzedzając kolejne pytania - nie, nie wiem kiedy to nastąpi, zapewne po świętach :)
Dzień dobry,
ja także interesuję się górnictwem na Arce i chcę wziąć udział w poprawianiu tego systemu. Proszę o kontakt, gdy będzie to toptask. Z chęcią wesprę tą dziedzinę czym będę mógł.
Marco
Posty: 34
Rejestracja: 04 lut 2016 23:31

Re: Drobne pomysly

Post autor: Marco »

Modernizacja górnictwa! Już się nie mogę doczekać, aż się skończą święta! Fajnie by było, jakby ranga nie była tak drastycznie obniżana po dłuższym niekopaniu. W końcu czy doświadczony górnik odchodzący po latach pracy na emeryturę, tak zwyczajnie traci wiedzę i poważanie u kolegów po fachu, bo przestał robić szychty? No trochę dziwny system. Ale pewnie o tym sami dobrze wiecie, ciekaw jestem, co wymyślicie.

A z innej beczki - jest jakiś powód, dla którego nie można u fryzjera ogolić się na łyso?
Awatar użytkownika
Tuko
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2016 12:24

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tuko »

Marco pisze:A z innej beczki - jest jakiś powód, dla którego nie można u fryzjera ogolić się na łyso?
Są dostępne "wlosy ogolone tuz przy samej skorze", ale pomysły na nowe wzory zawsze można zgłaszać :)

Edit: Fryzura 'na lyso' jest o tyle problematyczna, że może kolidować z niektórymi przymiotnikami postaci.
Awatar użytkownika
Agis
Posty: 65
Rejestracja: 05 kwie 2016 12:38
Lokalizacja: Nuln

Re: Drobne pomysly

Post autor: Agis »

Ja to bym zobaczył w końcu jakiś WIELKI 'update'.
Połączenie gildii , bo jest ich za dużo , danie GP 50%um, nawet zaryzykowałbym że ogranicznik lvl'owy czy cuś.
Idąc rpgowo zwykly gp może zakupić etat , zaorać legende idlując i wygrać pojedynki z osoba z gildii.

Myśle,że takie coś ożywiło by arkę , pare osób by wróciło i w końcu w gildiach by sie coś działo .
Przy czym podnieść siłe bojową mobków artefaktowych i na chwałe. Bo wiekszość wyjmuje sie z 3/4 osoby max. 6.

Ale gdybać można. :( :cry:
"Odważny umiera raz, a tchórz ginie tysiące razy."
ODPOWIEDZ