Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Astida

Re: Drobne pomysly

Post autor: Astida » 01 maja 2019 14:24

Postać po dłuższym śnie (min. 1h) odnawia życie, mane i zmęczenie.
Co wy na to?

Awatar użytkownika
Slewhut

Post autor: Slewhut » 05 maja 2019 11:26

Jestem za. Granie na drugi dzień to już nowa przygoda. Po co tracić czas na regeneracje? Stara przygoda już się skończyła gra powinna jak najszybciej wciągać gracza w nowe wydarzenia. Pasowałoby to do pojawiania się w miejscach startowych. Skoro mnie przeniosło do karczmy to powinienem być wypoczęty i wyleczony. Brak życia i many pasuje do odradzania się dokładnie w tym samym miejscu.
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi

Bromil

Post autor: Bromil » 05 maja 2019 19:22

Samouczek dla nowych postaci , Na dwóch czy tam trzech lokacjach od razu po pojawieniu się w wybranym miejscu. Mógł by stać npc który by uczył kilku podstawowych komend. Oczywiście pytał by się czy chcesz skorzystać z jego pomocy. Może wtedy ludzie przestali by reagować wyłączeniem gry bo nie potrafią wyjść przez bramę :)

Awatar użytkownika
Tuna

Post autor: Tuna » 05 maja 2019 20:47

Pewna nie jestem więc pytam: nie jest to aby zadanie tego gadatliwego celnika z południowego portu w Novigradzie?
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”

Gixx

Post autor: Gixx » 05 maja 2019 22:59

Celnik jest za brama. Dojscie do bramy faktycznie wymaga juz jakichs umiejetnosci. Niemniej tutorial arkadiowy funkcjonuje w jakiejś formie (chyba mało kto z aktywnych graczy wie w jakiej).

Wedlug mnie chyba najlepszym pomyslem bylyby nagranie serii tutoriali jako filmików z wyświetlonym ekranem. Te pisane chyba maja mniejsza sile razenia. Trudniej sie je zarowno pisze, jak i czyta.

ODPOWIEDZ