Ratowanie przed smiercia

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Gradir
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2009 00:12
Lokalizacja: Kraków

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Gradir »

Re: up
wow, to dopiero innowacyjny pomysl! popieram! taka zmiana wymagalaby sporo testow, przy ktorych wszystko by sie dotarło - moim daniem naprawde warto!
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Morowak »

Co najwazniejsze, system ten istnieje, chodzby u TW czy na Arenie u gladow, gdzie zostal przestosowany i zabalansowany. Zadnych porytych zmian, czy wymyslania dziesiatek stron nowego kodu.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Godar »

Morowak:

Muszę przyznać, że zajebisty pomysł... Wprawdzie zdrowy rozsądek poparty kilkuletnim doświadczeniem na arce, podpowiada, że takie pomysły nigdy nie zostają zrealizowane :mrgreen: No ale gdyby coś z tego wyszło, to było by fajnie.

Gdyby jeszcze dało się takich poharatanych biedaków przenosić, dało by to dodatkowe możliwości: np uratować ciężko rannego towarzysza broni z pola bitwy i przenieść go do lazaretu.

A po wygranej bitwie można by brać jeńców! :D

No dobra, rozmarzyłem sie...
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Enefghar »

Nigdy nie sadzilem ze to powiem, ale...

/me wspiera Morowaka na auto

Ale znajac zycie i tak pewnie zakoduja to po swietach...
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Awatar użytkownika
Tyndal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:59

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tyndal »

Dramaaat...Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z Ogrem!!! :mrgreen: Goreeee :mrgreen: . To naprawde fajna idea Morowak :)
Wizowie stworzyli Arkadię, aby cwiczyc wiernych...
Iverheim
Posty: 19
Rejestracja: 12 lut 2009 22:06

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Iverheim »

Jak tylko dodadza magow-lucznikow jezdzacych konno, to nastepne w kolejce bedzie to! :)
Zigrim
Posty: 11
Rejestracja: 15 lut 2009 22:59

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zigrim »

To wy gracie w zrecznosciowke czy w rpga ? :P
Nie dla pomyslu na dzisiejszej arce.
Tak jesli powstalby alchemik/znachor.
Awatar użytkownika
Tyndal
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2009 22:59

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tyndal »

Zigrim :P

Pomarzyc zawsze można. A kwestia czy dodadzą czy nie, to juz inna sprawa :D

Re down:
A to wybacz :D . No zawody inne od zawodow bojowych (tudziez jakie dodatki niebojowe) i z mojej strony mile widziane:)
Ostatnio zmieniony 30 lis 2009 02:51 przez Tyndal, łącznie zmieniany 1 raz.
Wizowie stworzyli Arkadię, aby cwiczyc wiernych...
Zigrim
Posty: 11
Rejestracja: 15 lut 2009 22:59

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zigrim »

Zle mnie zrozumiales. Ja o takim czyms nie marze ;D, mowie tylko, ze jakby powstal alchemik/znachor mogloby to byc w miare ciekawe rozwiazanie ;). Tylko zeby nie polegalo na klepaniu bindow i nie dawalo 100% immortala ;)
Ghazar
Posty: 87
Rejestracja: 15 lut 2009 21:54

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ghazar »

Trzebaby tylko pomyslec co zrobic, aby jak ktos na samotnym expie "padnie" nagle nie dologowywalo sie pare osob aby go uratowac - ilu ludzi znaloby wtedy swoje hasla nawzajem?
Juz pomysl Zigrima lepszy chociaz wizowie musieliby wtedy sprawdzac logowania takich znachorow, czy przypadkiem nie zalogowali sie tylko na akcje ratunkowa itp itd.
Gracze zawsze cos wymysla dlatego uwazam iz byloby zbyt duzo naduzyc i predzej nalezy isc w strone zmniejszenia ilosci expa ktory traci sie po smierci. Chociaz kazde pomysly chcace poprawic grywalnosc sa dobre i bardzo dobrze ze temat po raz kolejny wyplynal w ten czy inny sposob.
Obrazek
ODPOWIEDZ