Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Gniot »

Tak jak w temacie predkosc regeneracji zasobow many czy tez punktow zycia zalezna od stosunku cech bojowych do niebojowych.

WWWNNN (?) - stosunek bojowek do niebojowych na korzysc tych pierwszych wiec boost do predkosci regeneracji HP
NNNWWW(?) - stosunek niebojowych do bojowych na korzysc tych pierwszych wiec boost do predkosci regeneracji MANY

(?) pytanie jak klasyfikowac odwage.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Rork

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Rork »

Pytanie jak zamierzasz wyexpic mentale.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Gniot »

Zrobione questy i troche expa spokojnie powinno wystarczyc zeby przewaga dla mentali czy tez bojowek przy ustawieniach nnnwww/wwwnnn wyraznie sie zaznaczyla. Czyli juz przy niskich poziomach niejedno/dosw nasze ustawienia powinny procentowac. (ja tak to widze)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Yalom »

Mentali się nie da wyekspić. Gram od roku na mentalach i w okolicach końcówki wiele nieznaki zaczynają spowalniać w zastraszającym tempie. Samemu 2h minimum, a dodam, że mentalista za cholerę nie ma ekspa w drużynie. No, może z kimś na to i owo i z zawodem na zjawach, ale to zdaje się już obcięli :)
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Gniot »

Hmm moze ja zle rozumuje ale taki przyklad na poziomie wiele przeszedl stosunek mentali do bojowek 3:1 na poziomie owiany legenda nie bedzie on 10:1 ... czyli gdzies w ktoryms momencie jest pulap ktory daje nam prawie max dla stosunku bojowych do niebojowych (czyli max regeneracji) a potem to juz tylko zmiany w promilach.

p.s.
jestem ogrem wiedz bardzo prawdopodbne ze cos przekombinowalem.
Yalom wkleisz swoje cechy ?:)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Rork

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Rork »

No tez mi sie tak wydaje, ze sie osiagnie maksymalna roznice itp ale jak zmienisz na bojowki, to niskie bojowki bardzo szybko beda nadganiac reszte cech. Przez co zmiejszy sie roznica miedzy nimi a mentalami a co za tym idzie predkosc regeneracji. Tak ja to rozumiem.

A... chyba rozumiem.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Gniot »

Ale mi jako zielarzowi/nauczycielowi jezykow wcale nie zalezy na bojowkach ... ustawilem nnnwwn i tak chce grac ... chce uzyskac maksymalnie wysokie mentale w jak najkrotszym czasie . Jesli uzaleznic regeneracje od stosunku niebojowych do bojowych tacy gracze mieli by bonus na ktory zasluguja. Jestem slaby fizycznie tak ... ale nie doskwieraja mi bole glowy tak jak ogrom :D czy innym graczom ktorzy dbaja jedynie o muskulature do tego moge korzystac z przedmiotow czerpiacych mane duzo dluzej.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Yalom
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2009 21:27

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Yalom »

Mana regeneruje się punktowo. Im masz wyższe mentale tym dłużej się regeneruje. Żaden stosunek cech nie ma znaczenia.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Buluar »

Gniot lazisz z elfami, dyskutujesz z elfami na temat jakiejs many, jej regeneracji. :arrow: Trzeba bylo zalozyc sobie Gniotaela elfa, a nie ogra. Przeciez, przeciez... ty jestes elfem :idea: :!:\

Re dol.

Ehh, wybacz te uszczypliwosc, ale poprostu pije kawe w pracy i nie moge sie nadziwic jak ogr moze sie udzielac tak, w jakze elfim watku.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2009 13:37 przez Buluar, łącznie zmieniany 1 raz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Predkosc regeneracji zasobow many / hp

Post autor: Gniot »

Re Yalom:
Hehe ;P no wiem przeciez... a to jest pomysl w banku pomyslow... pomysl na uzaleznienie tempa regeneracji od stosunku mentali do bojowek. Lapiesz ?

Re Buluar:
Przestan pierdolic.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
ODPOWIEDZ