Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Archiwum zamkniętych tematów.
Tharr
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2013 18:27

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Tharr »

Panadol jestem za, zamieniamy sie!

Osobiscie mozecie mi zabrac cale zc i cale puchy a wyjscie z doliny moze byc w samym srodku Nuln, czy gdziekolwiek chcesz. Dlugo sie ta szarza nie zabawie ale co tam :) Deal?

Swoja droga przytocze tylko madre przyslowie:
Zapomnial wol jak cieleciem byl.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Ulav »

Lol, porownujecie jedynego graczowskiego stuna na arce do zbroi(ktora moze miec kazdy)/terenu? Pojebalo was?
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Einholt »

Nie napisalem, ze daje Wam przewage kaktus, ale ja przynajmniej moge porownac i jedno i drugie poniewaz gralem i tu i tu. dlatego pisze, ze kazdy ma cos dla siebie. Puchy i ZC to naprawde fajny teren, gdzie naprawde ciezko upolowac kogokolwiek. No chyba, ze ktos przyidluje. Poza tym bilans najlepiej pokazuje "rownowage" :P

Araf nie powiem gdzie mogl bys sobie wsadzic swoje przyslowia, czlowiek chcial by porozmawiac w sposob normalny ale jak zawsze musisz wrzucic swoje docinki. Odpowiem Ci zatem innym powiedzeniem: Gadaj z dupa to cie osra.

Ulav templarke moze miec kazdy? To mnie chyba sporo ominelo przez ostatnie dwa lata. Co do terenu to moze kazdy mogl by sobie tam expic ale jakos niewielu sie decyduje.

PS. Po slownictwie wnioskuje, ze z oficjalnego forum zrobil sie kolejny bilans? Panowie MG chyba sobie odpuscili dosc mocno. Erica wiecznie banowali za podobne zdania.
Tharr
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2013 18:27

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Tharr »

To dlatego w avatarze masz zrob dupe?
hahaha kolejny hipokryta
wlasnie dlatego ze byles w mc to tym bardziej nie powinienes pie... takich glupot, dla mnie koniec tematu
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Einholt »

Urazil Cie avatar? Wybacz zatem nie celowalem w Ciebie. Wlasnie fakt, ze bylem w MC daje mi mozliwosc porownania. Sam tez powinienes pamietac jak ciezko odexpia sie w Imperium a jak na ZC. Wiele ciekawostek przewinelo sie przez te lata, kiedy tam gralem.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Daggerro »

Zaproponowales zamiane wiec sie zgodzilem.
Nie chce dyskutowac czy masz racje czy nie. Chce sie zamienic.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Einholt »

Dobrze wiesz, ze nie lezy to w mojej mocy i ze jedynie wyrazalem swoje zdanie, wiec po co te gierki? Jak pisalem wczesniej, gralem przeciwko tej i poprzedniej szarzy i mogl bym sie zamienic na taki teren do expa za nie.
Daggerro
Posty: 77
Rejestracja: 15 lut 2009 15:22

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Daggerro »

Wiem kiedy grales, wiem jak wygladala szarza i pamietam jak wygladala Twoja gra. Skonczmy na ten temat, nie ja rozpoczalem gierki, to Ty piszesz o jakichs zamianach. Niezaleznie od Twojej retoryki i znajomosci tematu zamienilbym sie w ciemno. Ba nawet oddalbym polowe umow.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Ulav »

Ja moge miec wszystkie umy na 0 i tylko szarze. Wezme sobie 5 osob i bede fragowac po 1 osobe dziennie. Dobrze ze w zakonie same ciamajdy, bo jeszcze by komus krzywde tym zrobily.
Awatar użytkownika
Einholt
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 15:29

Re: Płacze i dyskusje o ukrywaniu

Post autor: Einholt »

Kaktus bez przesady, az tak moja postawa rozczarowujaca byc nie mogla, ale zgoda kilka spektakularnych zgonow sie trafil od gladow i kg. W kazdym razie podkresle raz jeszcze to tylko moje zdanie nie musicie sie z nim zgadzac. Ja bardziej lubie sie pobawic PVE niz PVP moze dlatego az tak mnie ta szarza z nog nie zwala a ZC wrecz przeciwnie.
Zablokowany