Płacze na czarodziejów

Archiwum zamkniętych tematów.
Gość

Re: Podziękowania dla czarodziejów

Post autor: Gość »

Dzieki za plaszcze ;)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Podziękowania dla czarodziejów

Post autor: Paulie »

Dymitrowi, za dosc nieoczekiwany zwrot akcji. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Podziękowania dla czarodziejów

Post autor: Miuosh »

Dziękuję za przywrócenie normalności a Athel-Loren.
W końcu 2 gildie (w tym jedna elitarna) broniące tego magicznego miejsca mogłyby nie poradzić sobie z kolejnym najazdem zdeterminowanej hordy 4 ogrów dowodzonej przez wielce doświadczonego fanatyka ze 110% umów, wspieranych przez piekielną technologię rodem z Mahakamu!
Dziękujemy! Aż chce się grać i podejmować nowe wyzwania! Balans jak zwykle pozostaje niezachwiany!

Edit: Kurde, jak jestem rozżalony :( Rozumiem, że po następnych odwiedzinach Gór Szarych przez TW dowodzonych przez Ansgara/Makusa ogry mogą liczyć na identyczną interwencję?
Ogre!
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Płacze na czarodziejów

Post autor: Auglenn »

Ej, ej, ej.... co Wy chcecie od TW. Nie było nas tam, baliśmy się wyjść :P

Ja jestem rozżalona bo zalogowałam się na całe pół godziny, które miałam wolne i szukałam tych cholernych ogrów po całym lesie a ich nie było :(
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gavagaj
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2011 11:36

Re: Płacze na czarodziejów

Post autor: Gavagaj »

Mimo nowego tytułu wątku (trzeci otwarty o płaczach na czarodziejów!) chciałbym się przyłączyć do podziękowań za płaszcze.
Girm

Re: Płacze na czarodziejów

Post autor: Girm »

Auglenn pisze:Ej, ej, ej.... co Wy chcecie od TW. Nie było nas tam, baliśmy się wyjść :P

Ja jestem rozżalona bo zalogowałam się na całe pół godziny, które miałam wolne i szukałam tych cholernych ogrów po całym lesie a ich nie było :(
Nawet elfy są za powrotem do normalności! Zgódźcie się! Przynajmniej było wesoło, nie? ;) Równe szanse itp.

Girm,
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Płacze na czarodziejów

Post autor: Evandeil »

Rozwiazanie w Loren polowiczne (chyba nikomu niechce sie grzebac w kodzie LE) i nuda wrocila. Jedyne dwa dni kiedy ktokolwiek odwiedzil Athel siedzialem w pracy :(
Obrazek
Gość

Re: Płacze na czarodziejów

Post autor: Gość »

I tak nie interesujesz się PK, więc jaka różnica?
:mrgreen:
Bloorp
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2009 15:22

Re: Płacze na czarodziejów

Post autor: Bloorp »

Można tylko się domyślać, czemu to miejsce zostało zamknięte. Bo przecież nie zrobiliśmy nic złego(jeszcze 8-) , nie zabiliśmy żadnego LE, nawet nie zabiliśmy NPC'a. Więc może był zbugowany :P


Edit: Literówka.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Płacze na czarodziejów

Post autor: Godar »

A mógł zabić...
Zablokowany