Zawody elitarne

Archiwum zamkniętych tematów.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Zawody elitarne

Post autor: Buluar »

Co z zawodami elitarnymi?
Minelo juz sporo czasu, od kiedy Administracja zastosowala polrozwiazanie w postaci zablokowania mozliwosci produkcji nowych terminatorow. Czas chyba wybrac albo rybki, albo akwarium.
Z samego mojego otoczenia sporo osob nie gra, z powodu min. elitarek, ktore swym potencjalem bojowym bardziej walcza z wrogimi graczami, niz ich postaciami.
Widzac tendencje do pojawiania sie tematow zalobno-rozczeniowych, chcialbym rozpoczac, juz chyba legendarny, aczkolwiek ciagle nierozwiazany temat elitarnych zawodow, ktore pomimo zmieniajacego sie otoczenia, ciaglego odplywu graczy, zdaja sie tak jakby zatrzymac w czasie.

Czy elitarki powinny byc zlikwidowane? Jesli wpisuja sie w obecny szeroko pojety balans, to dlaczego pozostaja ciagle zamkniete?
Czy, gracze tacy jak ja, musza poczekac jeszcze 5 lat, zanim ludzie z obecnymi zawodami elitarnymi przestana grac, by problem elitarek samoczynnie sie rozwiazal? Dlaczego zabojca troli nie moze miec sily fanatyka i do tego fantazyjnie pozmienianych opisow walki?
Zapraszam do dyskusji.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Aleksander
Posty: 21
Rejestracja: 02 kwie 2011 22:53

Re: Zawody elitarne

Post autor: Aleksander »

Mogłbyś przypomnieć argumenty ostatniego topicu na ten temat. Wiesz takie podsumowanie za i przeciw w pktach. Żeby zbytnio się nie powtarzać?
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Zawody elitarne

Post autor: Molu »

Znowu zrob sĄdĘ!
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Zawody elitarne

Post autor: Violla »

Ja pierdniczę!
W kółko te same tematy... raz zamknięte, otwierają się na nowo.
Coraz więcej dyskusji kończących się tak samo - obrzucaniem się błotem.
Coraz mniej dyskusji merytorycznych.
Coraz częściej czytam forum poprzez: "oznacz fora jako przeczytane".

Dobranoc.
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Zawody elitarne

Post autor: Orling »

Nie podoba się to nie graj!
(:
Awatar użytkownika
Ansgar
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2010 10:13

Re: Zawody elitarne

Post autor: Ansgar »

Cały buluarek. Kwintesencja płaczka wieściowego. Nie bede sie produkował ten log mówi sam za siebie. Mój Ty biedny pokrzywdzony przez elitarki ogrzyku.
http://www.voila.pl/037/vcudv/index.php?get=1&f=1
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Zawody elitarne

Post autor: Miuosh »

Ansgar pisze:Cały buluarek. Kwintesencja płaczka wieściowego. Nie bede sie produkował ten log mówi sam za siebie. Mój Ty biedny pokrzywdzony przez elitarki ogrzyku.
http://www.voila.pl/037/vcudv/index.php?get=1&f=1
Ue...już liczyłem na jakąś szate... przebieranki, taktyki, podchody... ;)
Ogre!
Barrin
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2011 11:10

Re: Zawody elitarne

Post autor: Barrin »

Miuosh pisze:
Ansgar pisze:Cały buluarek. Kwintesencja płaczka wieściowego. Nie bede sie produkował ten log mówi sam za siebie. Mój Ty biedny pokrzywdzony przez elitarki ogrzyku.
http://www.voila.pl/037/vcudv/index.php?get=1&f=1
Ue...już liczyłem na jakąś szate
Juz Ty gladow w to nie mieszaj! ;)
Awatar użytkownika
Sigard
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2009 12:40

Re: Zawody elitarne

Post autor: Sigard »

Pozwole sobie zacytowac prezesa:
Rafgart pisze:Odniose sie, ale poznie, na razie nie mam czasu.
:)
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Zawody elitarne

Post autor: Pier »

Może wizowie są sentymentalni i nie chcą kasować elitarek(jak sobie wyobrażę takiego tyranozaura chodzącego po świecie, to mam mieszane uczucia, nie wskrzesiłbym gada, ale zabić chyba też bym nie umiał!), pasowałoby więc je otworzyć! Może ktoś nad tym pracuje...

Albo wiem! Dopakować masówki do poziomu elitarek i problem z głowy!
Zablokowany