Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Pier »

Ghorut:
Pragnę Ci delikatnie zasugerować, że ani Tobie ani mnie, nie przybędzie mądrości od tego typu postów.

Nie każdy Firefox podkreśla, mimo ekspansywności naszego narodu Polski język jest wciąż mało popularny :(
Ghorut
Posty: 31
Rejestracja: 20 wrz 2010 11:38

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Ghorut »

Re mimi:

Mój błąd.

Re Pier:

Zwracam honor (odnośnie podkreślania). Cieszę się, że mimo to się dogadaliśmy. Wcisnąłeś wreszcie alt. ;)
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Caradhras »

Heh zaraz oberwe za gloryfikowanie starych czasow i ze mi sie na uma rzucilo bo stary jestem ... ale tak to juz czlowiek ma ze patrzac jak mu dizeci rosnal wraca zewnie doc zasow gdy mogl siedziec na arce po 8h i mu zona nad uchem nie ...
Raz jeden pierwsza postacia (elfem sic...) wyplakalem sie pewnemu borsukowi czarodziejowi na ramieni ze mnie Viris przesladuje i ze z Kreuz do Loren przejsc sie nie da bo te takie i owakie ... Odpowiedz byla prosta moze ona gra zbuja moze jej elfy babke nad kolyska szyszka ubily etc... efekt skasowalem elfa zalozylem ogra i po chwili odkrylem radosc uciekania po calym Imperium przed Burkami w bialych plaszczykach ... ze nie wspomne ile radochy mielismy z kumplami jak sie udalo przetrwac szarze czy jak skopalismy we 4 rzyc jednemu gladowi lol ... Onegdaj na pewnych poziomach (okolice starego to i owo-czyli na poczatkach placenia za statki) nie mogles zostawic postaci na loku startowym ze o poczcie w Nuln czy tamtejszym burdelu nie wspomne (spotkanie ogra z sigmaryta w burdelu zaczynalo sie od szarzy lol) czy zlotniku czy burdelu w Biss etc... bo jak cie jakis ogr nie ubil dla miedziakow ktore miales w kieszeni to cie dojechali za to ze byles ogrem (potem odexpiales na szczurach lol). Takie bylo zycie na arce ze zawsze ktos kogos nie lubial a elfy w Impie a ludzie w Ish mieli naprawde przej...

@Jaeden : Zdrowy rozsadek jest terminem oficjalnie stosowanym w US Navy na wyjasnienie akronimu ORM - Operational Risk Management (wiedzacym wszystko dodam tyle ze sluze na USS Carl Vinson CVN-70) :twisted:
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Khristoff »

Caradhras pisze: @Jaeden : Zdrowy rozsadek jest terminem oficjalnie stosowanym w US Navy na wyjasnienie akronimu ORM - Operational Risk Management (wiedzacym wszystko dodam tyle ze sluze na USS Carl Vinson CVN-70) :twisted:
Czyli jesteś zdrajcą narodu, a jeśli nie masz podwójnego obywatelstwa popełniasz poważne przestępstwo zagrożone kara 2 lat wiezienia w kraju nad Wisłą. (Pewnie masz, bo inaczej byś nie mógł służyć US Navy)
Pogratulować patriotyzmu szczególnie. Chociaż przyznać muszę, fajna łajba :-)
Ostatnio zmieniony 06 maja 2011 04:39 przez Khristoff, łącznie zmieniany 1 raz.
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Werbat »

PATRIOTYZM? Daj Pan spokój. Gówno, jakich mało. Mam na sztywno ustalać poglądy/styl życia, bo jacyś kolesie, których nie znałem w 1830 wzięli kije i poszli na wojsko? Jaaaaasne, brzmi logicznie i przekonująco. Hint: argument 'bez tego nie byłoby Twojego kraju' odrzucam, bo wali mnie, czy ten 'kraj' nazywa się Polska, Niemcy, Związek Radziecki cz Burkina Faso.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Khristoff »

To po jaką cholerę ta mordercza i syzyfowa walka o poprawność języka polskiego ? Skoro Ci on zwisa, wniosek jest prosty zwykłe czepialstwo.
Ot i wyszło przy okazji szydło z wora.

Po tej notce to już stwierdzam jednoznacznie że jesteś pan zakamuflowana i to kiepsko opcją niemiecka :-)
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Sivlaryan »

Bo nieznajomość języka, którym się posługujesz od małego to kalectwo. Werbat próbuje was leczyć ;)
POWER OF FRIENDSHIP
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Werbat »

No właśnie - nie chodzi mi o to, że ten język jest polski i że to super, że jest polski. Chodzi o to, że to język, którym posługujemy się kilkudziesięciu lat i robienie błędów uwłacza naszej inteligencji.

Skoro nie jestem patriotą wobec żadnego państwa, opcją niemiecką być nie mogę. Ale fakt, jakbym musiał wybierać, wybrałbym Dojczland.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Khristoff »

Patriotyzm odnosi się raczej do narodowości nie państwa.
Jego brak, to brak szacunku do własnych przodków (zakładam, że byli polakami) i samego siebie.

To oczywiście Twoja prywatna sprawa i kompletnie nic mi do tego - w imię tolerancji i wolności - póki nie wylewasz owych publicznie. Skoro jednak wylałeś ten syf na forum, wiedz że takie poglądy są godne tylko i wyłącznie potępienia. Za głoszenie takowych, powinno się odbierać prawo głosowania w tym kraju.


Zrobił się gruby offtopic, więc na tym kończę, dołączając dedykację muzyczna.
T.love - To wychowanie
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zabijanie innych graczy - usprawiedliwiona przyczyna.

Post autor: Werbat »

Nie głosuję i tak ;-) Co do przodków - nie umiem przejmować się kimś, kogo nie znam/nie znałem.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Zablokowany