Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Archiwum zamkniętych tematów.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Jaques »

Savaroth pisze:I wlasnie z powodu takiego zachowania nikt nie traktuje Ciebie i Twoich
planow powaznie. To wlasnie nazywa sie 'slomiany zapal', bo jakim problemem byloby wyslanie maila do administracji jezeli tak zalezy Ci na pomocy?


Co ty pierdolisz stary?
"Takiego zachowania"? Bo w koncu obsmiany na ircu i gdzie sie dalo i olany przez wszystkich zdecydowalem sie wycofac z glupiego pomyslu?
Ile czasu od zalozenia topicu minelo? NO ILE BARANIE?!?! Niewielu wytrzymalo by tak dlugi czas... A ty mi jedziesz o slomianym zapale...

Naprawde ktos tutaj mysli ze nie ma odpowiedzi bo powinienem wyslac maila? Jakos na poczatku nie przeszkadzalo to Rafgartowi zajebac topicu...
Czytacie jaka jest opinia o arkadii na sieci? Czytacie co pisza ludzie ktorzy przestali grac? Moze odpowiedzi nie ma bo latwiej jest olac i bredzic ze graczy nie ma na sieci niz poprawic bledy lub zmienic cokolwiek...
I bez jebania o moim slomianym zapale, prosze.

SKONCZMY TEMAT I JUZ.
Gość

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Gość »

Jeśli tak bardzo pragniesz pomóc czemu nie napiszesz tego maila? Dlatego że nie bedzie on publicznie dostępny dla wszystkich? Dlatego że nie każdy zauważy Twój olbrzymi wkład i prace?

Forum jest dla graczy, kontakt z administracją droga email. Nie wiem ile osób musi Ci to powtórzyć żebyś załapał. Może po prostu administracja nie ma czasu w tym momencie czytać wszystkich wątków na forum.
Savaroth
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2009 00:38

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Savaroth »

Troche mniej stresu Mistrzu. To tylko forum, pamietaj to, a zapewne kiedys sie w koncu gdzies spotkamy jezeli nadal bedziesz gral w te gre.

Druga sprawa, naprawde nie rozumiem jakim problemem jest wyslanie tego maila w minute czy dwie zamiast meczyc temat na forum przez tydzien czy ile on tam trwa? Chyba, ze rzuciles pomyslem w nadziei, ze kazdy bedzie Cie teraz blagal o to zebys cos dla Arkadii zrobil. Tak to nie dziala niestety.

Swoja droga chyba masz racje. Olej sprawe, bo nie chcialbym osobiscie zeby
osoba, ktora 'kurwi' na lewo i prawo na wszystkich byla jakims specem od PR Arkadii. :) Mogloby to nie wyjsc grze na zdrowie.

Ku chwale Arkadii! :>
"I can't wait
To give them these feelings of hating
Keeping inside me
For all to take
Picking at me
They're ripping at me
Ripping at me
"
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Aphazel »

Jaques pisze:Co ty pierdolisz stary?
(...)
NO ILE BARANIE?!?!
(...)
Jakos na poczatku nie przeszkadzalo to Rafgartowi zajebac topicu...
Pokazałeś swoje prawdziwe oblicze, kolego. I pomyśleć, że Raf jeszcze Cię bronił, kiedy wsiadłem na Ciebie na początku tematu. Jak dla mnie żenua. Chyba bym nie chciał, żeby taki ktoś zajmował się popularyzacją Arki.
Jaques
Posty: 86
Rejestracja: 13 lis 2010 23:16

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Jaques »

Aphazel siedz cicho, deklu. I nie jestem twoim kolega dzieciaku. Jechac to mozesz na recznym co najwyzej.

Naprawde nie kumacie ze wysylanie tego maila jest bez sensu?
Jest wrecz uwlaczajace... Nie jestem petentem! Czy naprawde tak trudno jest nawiazac choc cien dialogu w takiej sprawie?
Wytrzymalem jechanie po mnie gdzie sie dalo. Ciagle nie tracilem energii itd. Dzwonilem, pisalem, upewnialem sie ze moge zrobic cokolwiek.
Sa pewne granice. Honoru, obyczaju, uprzejmosci.
Nie wysle takiego maila. Po prostu nie. Wszystko co mialem do powiedzenia powiedzialem tutaj na 9 stronach topicu. Co mam dodac?
W dupie mam kto to zrobi, moge pomoc i wielokrotnie powiedzialem jak.
Nie chcecie? To nie.
Ale zrobcie COKOLWIEK sami! Co aphazel? Zrobisz cos? Przyciagniesz tu kogos?
Napisalem kilka razy ze postac Jaques mozna po calej akcji skasowac wiec skad w waszych baniach wzielo sie teraz ze na czymkolwiek mi zalezy? No skad kurwa????????
Powiedzialem tez ze nie chce glebiej w to wchodzic bo nie jestem wizem ani nikim wiecej niz szeregowy gracz. Moge skontaktowac z kim trzeba ewentualnie pociagnac za odpowiednie sznurki albo sypnac kapusty na pozycjonowanie czy cos.
Wystarczyla prosta notka od np. Rafgarta. Nic wiecej niz: W sumie ciekawe ale niezbyt wykonalne/wiarygodne odezwij sie na maila zobaczymy... Albo cos rownie prostego. To jakas paranoja jest. Mam was blagac prosic i przepraszac? To ja oferowalem pomoc i ogolny pomysl, zaniepokojony tym ze niezla gra nie ma graczy... Co tu jest niezrozumialego? O czym wy teraz gadacie?
Moglem po prostu zamilknac i olac temat ale nie jestem takim czlowiekiem.
Czepiajcie sie mnie nadal, czepiajcie sie jak dzieci ze ktos napisal "brzydkie slowo" :D czepiajcie sie ze chcialem pomoc...
Czepiajcie sie ze w koncu mnie trafilo... Tylko tyle potraficie. Nawet Budda by zaczal kurwic...
A moze pokazcie jak powinno sie to zrobic? Moze wejdzcie gdzies na forum i zareklamujcie Arkadie? Na to to jaj juz wam brakuje... Nic nie zrobicie tylko zgrywacie szefow i jedziecie po osobie calkowicie niewinnej. A jak nie ma po kim to gryziecie siebie nawzajem. Ludzie. Co z wami sie stalo?
Gość

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Gość »

Twoj honor ucierpi jak maila napiszesz? Ja już nic nie rozumiem! :roll:
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Vicorin »

Pomijając ten cały stres... Pisze szybko zanim zamkna...
Wystarczyla prosta notka od np. Rafgarta. Nic wiecej niz: W sumie ciekawe ale niezbyt wykonalne/wiarygodne odezwij sie na maila zobaczymy...
To się wyjaśniło! Mówisz, że chcesz publicznej aprobaty dla swojego czynu ? :D

Kup pozycjonowanie w google, niech to zadziała, i wyslij majla ze skanem zapłaconego rachunku czy tam innym swistkiem na adres administracji.

Mówiac arkadyjskim jezykiem zdobedziesz speca: "mozliwosci" i pewnie beda z toba gadac

A takie załatwianie spraw publicznie to nic innego jak tylko muskanie forumowych trollo/placzek + obrzydliwe zaspokajanie swoich potrzeb spolecznych. A nikt nie lubi być wykorzystywany wiec jada cie jak moga.

Dorzucam malutki kamyczek do twojego kamieniołomu! :D

edit: Ha! udało sie zanim zamkneli!
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Visborg »

Jaques, proszę Cię okaż honor i godność nie biorąc tak wszystkiego do siebie.

Sam pisałeś że pracujesz gdzieś w handlu (o ile dobrze zrozumiałem), więc powinieneś wiedzieć, że jak chcesz charytatywnie zbudować plac zabaw, to nie stajesz z tubą na skrzyżowaniu i nie wykrzykujesz o tym, oczekując że ktoś z Rady Miasta przybiegnie do Ciebie "Świetny pomysł, zrób Pan to!" tylko piszesz propozycje w oficjalnym piśmie do urzędu. Ba, jakikolwiek urzędnik nawet nie zatrzyma się powiedzieć - "Panie, pisz pan wniosek", bo to jest zbyt oczywista sprawa.

Czy naprawdę zabolało by załatwienie tego normalną, formalną drogą? Czy nie przemawiają do Ciebie ostatnie posty w których ludzie popierają Cię, zgadzają się z Tobą, i w kółko podpowiadają - napisz oficjalne pismo!

Bo forum to jest forum. Tu gadają gracze. Zamieszczając pomysł na forum możesz oczekiwać co najwyżej komentarzy graczy. Ew zamknięcia tematu jeśli jest całkiem z rzyci.

Popatrz że nawet w banku pomysłów nie ma jakiejś cudownej interakcji na linii gracze-administracja. Dlaczego więc oczekujesz takiej na Wieściach?
Savaroth
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2009 00:38

Re: Reklama lub inne sposoby zdobycia graczy.

Post autor: Savaroth »

Chcesz pomoc?
Zrob 'biznes plan', wyslij maila, gadaj z 'wladnymi' cd tej sprawy. Nie pokazuj jakie masz zajebiste piora samcom, atakuj samice. Nie wiem jak to wyjasnic. Zrob cos w koncu zamiast ciagle pyszczyc.

Jezeli masz jakis pomysl w firmie to idziesz z tym do szefa i przedstawiasz mu go od A do Z czy rozmawiasz z pracownikami i wkurwiasz sie na to, ze szef sam sie do Ciebie nie odzywa (bo przeciez rozmawiasz z pracownikami)? Wzywajac go 'do siebie', bo przeciez 'Ty masz zajebisty pomysl i Ciebie powinno sie sluchac' z dnia na dzien atakujac swoja frustracja coraz bardziej? Rzygam takim zachowaniem chlopie. Chcialbys cos zmienic to probowalbys to robic z ludzmi, ktorzy maja cos do powiedzenia na ten temat, a nie rzucac pustymi haslami na forum oczekujac poparcia tlumu, kiedy o to poparcie tak naprawde nie ma po co walczyc, bo szefostwo i tak czeka na Twoj 'biznes plan', a nie na jakas chora rebelie.
"I can't wait
To give them these feelings of hating
Keeping inside me
For all to take
Picking at me
They're ripping at me
Ripping at me
"
Zablokowany