Komentarze do logów

Archiwum zamkniętych tematów.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Komentarze do logów

Post autor: Zorrid »

Jaques pisze:Jasne jasne... Ja najebany, inny glupek, ktos jest "nowy" a inny jest inny... I nagle okazuje sie ze gra 70 osob bo reszta ma w dupie towarzystwo hipokrytow i zakompleksionych chlopcow bez wyobrazni ktorzy musza ale to MUSZA fragowac w grze tekstowej... Lub udowadniac swoja wyzszosc w mudzie gdzie tylko kod gry decyduje o przewadze w walce... Ciekaw jestem czy gdyby poczekali az skocze pisac to udalo by im sie mnie zlapac... Szkoda ze zamiast zapewnianiu sobie nawzajem zabawy/emocji wiekoszosc odreagowuje tu niepowodzenia z rl i podnieca sie "bilansami"...
Ide spac. Nara. I chyba ide spac na dobre. Wiecej rpg jest w Tibii o wowie nie wspominajac w wykonaniu nastoletnich dresikow niz u was, mistrzowie...
Naprawdę - jak żółtka GP zabiją i napisze o tym na forum, to on niby płacze, ale jak ktoś szturchnie zawodowca w sytuacji, kiedy tak naprawdę powinien zginąć, to wielkie halo. No to jest chyba oczywiste - jesteś człowiekiem, jak widzisz wiewiórki, to rzucasz, czego byś nie robił na żądanie albo nawet bez i zwiewasz, albo walczysz aż do bohaterskiej śmierci. Widziałem tu już naście logów, gdzie gracze ginęli i byli wyśmiewani, że się skarżą, choć czasem mieli podstawy, no ale filozofia kalego......
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Komentarze do logów

Post autor: Visborg »

Ale zobacz jaki ewenement - nie zginął i się skarży!

A mogli dobić!
Gość

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gość »

Ale strach pomyśleć, jak by się tu zaczął ośmieszać, gdyby go dobili :roll:

W tej sytuacji proponuję dokończyć niedokończone :twisted:
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Komentarze do logów

Post autor: Arvak »

ale się uśmiałem z rana :)
a Ty Jaques pogrążyłeś się

go wiórki power! :*
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do logów

Post autor: Gniot »

Jacques takie zycie... zamknij paru rozrabiakow w malym pomieszczeniu to wczesniej czy pozniej sie wyrzna. Tutaj masz podobna sytuacje. Ludzie spedzajacy po kilkanascie godzin dziennie na mudzie w koncu dochodza do tego etapu ze jedyna przyjemnosc jaka potrafia czerpac z tej gry to zabijanie innych :D rpg przestaje byc fundamentem staje sie nim pk.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do logów

Post autor: Raglak »

Tyle lat gra w arke, a nie wie, ze wystarczy wpisac ~q.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do logów

Post autor: Herenvarno »

Chyba nie ma większej żenady, gdy ktoś domaga się kultury, używając przy okazji słów zaczerpniętych ze ścian XX -wiecznej latryny.

Edit: uzupełnienie w brakujace przecinki (Coby Werbat sie nie czepiał)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2011 11:03 przez Herenvarno, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Komentarze do logów

Post autor: Ilane »

To jakaś prowokacja? Jeżeli tak, to niezwykle udana. :D
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Matti
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2010 12:58

Re: Komentarze do logów

Post autor: Matti »

Mnie też te (cenzurowane) wiórki zabiły! Jak śmiały?! Tylko dlatego, że stojąc na pomoście moja postać opisem nie różniła się od npcy! Musieli mieć radochę kiedy, padła po dwóch ciosach. I jeszcze na lokacje startową wleźli i czatowali! No, może rzucili paroma kamieniami, emotami i radami by nie wyściubiać czubka buta za Imperium, ale Scoia i tak do kasacji. Co mi po tych kamieniach, które po sprzedaży obróciły się w parę mithryli, skoro zdeptali i zbrukali godność osobistą mojej postaci!?
Tak, Matti to sekondzik.
Tak, zalogowany tylko po to, by napisać ten post.
Nie, nie uważam, żeby post był mądry, chcę tylko aby wszyscy wiedzieli, że Scoja to (cenzura) i należy je anihilować.
Tak, jak Drakwald.
Matti - zajebiaszczy przystojny mężczyzna.
Awatar użytkownika
Asger
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2010 02:21

Re: Komentarze do logów

Post autor: Asger »

Zupełny OT, ale widzę, że najważniejszy moment się zagubił w tym syfie.
Huggus pisze: Nie. Nie loguje się jak pije.
... :D
Zablokowany